Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ariana Grande hány plasztikai...

Ariana Grande hány plasztikai beavatkozáson eshetett át?

Figyelt kérdés

Régen: [link]


Most:

[link]



2021. jan. 19. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Hat nem tudom de a szàja biztos fel van töltve. Meg nekem az is gyanús hogy kisebb melle volt szerintem. De úgy magàt az arcàt szerintem nem plasztikàsztatta àt.
2021. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

“De úgy magát az arcát szerintem nem plasztikáztatta át.”

Pedig a csak EGÉSZ feje konkrétan fillerek tömkelegéből áll.

Meg lehet nézni 2014-ben és most. Akkor még teljesen más volt az arcának az egész “domborzata”.

Az orra is műtve van, talán ez az egyik leglátványosabb dolog a régi képeivel összehasonlítva.

Azt sem tagadhatja le, hogy fel van töltve a szája.

Szemöldök/szemkörnyék liftinget is végeztek rajta. Régen nem volt ennyire egyenes a szemöldöke. Kb. ő volt az első celeb, aki ezt az egész beavatkozást trendbe avatta. Még jóval Bella Hadid előtt.

2021. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

A szája biztos, hogy fel van töltve, viszont az orrát nem hiszem, hogy megcsináltatta. Nekem ugyanolyannak tűnik, meg az orr váltoik a kor előhaladtával. A szemöldökéről nincs véleményem, ugye rövidebb is lett neki, tehát lehet, hogy csak a végéből van leszedetve.

Nem, mintha bármi problémám lenne a plasztikai beavatkozásokkal.

2021. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Biztos, hogy plasztikáztatott.

Viszont a szája nincs feltöltve. Rakott ki Insta sztorijába képet amikor kevés smink volt rajta és látszódott, hogy elég vékony a szája, szóval azt biztos nem csináltatta meg. A barátai raktak róla ki képet, amikor medencéztek és látszódott, hogy akkor természetes az arca. Viszont, amikor közösségbe vonul, akkor bőven sminkel, és akkor tényleg tökéletes barbieként néz ki.

Ezt nem utálatból írtam, nem ellenzem se a plasztikát se az erős sminkelést.

2021. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

A mellét biztos, hogy nem csináltatta meg. Soha nem voltak nagy mellei, most sincsenek

(ezt nem rossz véleményként írom)

2021. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
jójó
2022. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!