Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Blackpink Lisaról mi a vélemén...

Blackpink Lisaról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Bármilyen értelemben írhattok válaszokat, csak ne olyanokat, amiknek semmi értelme sincsen.

#Blink-182 #Lalisa Manoban #Blackpink Lisa
2021. jan. 23. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Szeretem, aranyos és tehetséges lány.
2021. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden rossz szándék nélkül, az új motoros indokok közül szerintem ő az egyik kulcsfigura, akin nagyon látszik, hogy a valódi személyisége mennyire más, mint amit ráaggattak.

Ugye a Blackpinkben a négy lány közül neki kell eljátszani a belevaló, nagyszájú, vagizós rappercsajt, de én abszolút úgy látom, hogy valójában nem ilyen.

Kifejezetten visszahúzódó, introvertált, szorgalmas, kedves személyiségű lány. Nem beszélve arról, hogy a közelmúltban rengetegszer diszkriminálták pusztán a származása, és az ebből fakadó kulturális különbségek miatt (amikor pánt nélküli (?) ruhát viselt egy fontos eseményen).

2021. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

* az új motoros idolok közül

H*lye autocorrect...

2021. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimpatikus
2021. febr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Sötét lovag2 válasza:
100%
Aranyos de kőzben vagány kis csaj sokan szeretik nem véletlenűl hísz az ő tánctudása a legjobb a csapatból bár sokan kritízálták hogy elvileg plasztikai műtéten eset át az orra
2021. márc. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

A 4 lány közül szerintem kétségtelenül ő a legtehetségesebb. Még úgy is, hogy “csak” rapper. Ő az egyetlen, aki élő fellépéseken a legkevésbé gabalyodik bele a zenébe, amikor a többiek már jócskán hamiskásak.

Ő legalább maximálisan betartja azt, amit bevállalt, és posztjának megfelelően magas minőségben ad elő mindent.

Ellentétben Jennie-vel és Rosé-val, akiket “bravúrénekesnőnek” címkéznek fel a felvételek alapján, holott hallható, hogy az összes számban a vokáljaik sz*rrá vannak szerkesztve. Élőben gyakran azt sem tudják, hogy is van az adott zene dallama, csak kordinálatlanul nyekeregnek, nyávognak össze-vissza, mintha lövésük sem lenne semmiről. A hangi teljesítményük annyi, mintha felhívtak volna pár zeneileg képzetlen őrült rajongót a színpadra. Nem lenne sok különbség.

Rettenetesen becsülöm Lisában, hogy ő legalább nem kamuzik.

Neki van a legjobb mozgása is a csapatból.

2021. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Hát, ő szerintem a legviccesebb, imádja a fanjait, nagyon aranyos, színpadon egy vadállat, kur*a szexi, és imádom ahogy rappel, de legbelül egy visstahúzódó, barátságos, átlagos lány, aki szeret netflixet nézni a 3 legjobb barátnőjével. A tánctudása eszméletlen, ha megnézitek a Take me covert, vagy akármelyik lilifilmet,látjátok mennyire ügyes, és mennyire kordában tudja tartani a testét. Minden MV-ben ha megállítom a videót az ő testvonals

A mindig tiszta és a legjobb. Az is elképesztő hogy mindig milyen hamar megtudja tanulni a koreót. A hangját pedig nagyon visszafogja. A mai napokban láttam egy 2015-ös videót ahol Lisa énekli a Forever youngot a stúdióban, egy járókelő a parkolóban videózta le. Nagyon nagyon nagyon jól énekelt benne, jobban mint az eredeti számban, mert nem fogta vissza magát. A rapje meg szerintem sokkal jobb mint a Jennié (nem utálatból, csak mondom) mindig mondják hogy Jennie a rapqueen pedig Lisa rapje mindig sokkal tüzesebb, élvezetesebb és jobb hallgatni. Jennie rapje unalmasabb. Érdekes csak azután mondta mindenki azt hogy Jennie a rapper mióta kijöt a DDDD és elrappelte a gyors rapjét. Értem, gyors, de a rap nem arról szól milyen gyorsan tudsz rappelni. Lisa Kill This Love rapje is nagyon gyors, meg ő szerintem még mindig jobban rappel. Liveban Lisa és Jisoo a legjobb, Jisoo egy az egyben ugyan olyan mint a felett számokban, Lisa rapje nekem pedig élő én még jobban szokott tetszeni. Pl Whistle/Stay concert. Mostanában azt is mondják a Lisa utálók hogy nem Lisa a language queen hanem Jennie, mert ő jobban tud angolul, de kezdjük ott.


Lisa anyanyelve Thai, második nyelve Koreai, a harmadik angol.

Jennie anyanyelve Koreai, második Angol, harmadik Japán.

Nade ugye Lisa a második nyelvét anyanyelve szintén tudja beszélni, ahogy Jennie is, de a harmadik nyelvet Lisa (az angolt) ha nem is anyanyelve szintén tudja beszélni, de sokkal jobban, mint Jennie az ő harmadik nyelvét, a Japánt. Mellesleg Lisa is tud japánul, és mandarinzl egy kicsit, ezért ő a Language queen, de a Jennie imádók mindig le akarják húzni Lisát.


Már elegem van, hogy Imádom Jenniet, de a Jennie-imádó+Lisa-utálók miatt Jennie lesz a végén az áldozat akit megutálok, mert az utálók mindig msgoróbálják Lisát lehúzni, és mindenre azt mondani hogy Jennie a jobb. Én tudom mondani, hogy mind a három lány jobb énekes mint Lisa, de ne mondja már azt senki, hogy Rosé jobb táncos, meg Jennie jobb rapper. Tudjuk már beismerni hogy ki miben tehetséges. :/

2021. ápr. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az utolsó, most visszaolvasva olyan mintha nem szeretném Jenniet. Félreértés ne essék, imádom őt, ő a bias wreckerem ^^
2021. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos és cuki lány egyáltalán nem tűnik "nagyszájú vagizos rapper csajnak". Inkabb egy aranyos kedves de tehetséges lánynak. Ettől még bátor és vagány. Hisz amit csinált egyedül elköltözik fiatalon ez bátor dolog.

Amúgy nekem ő az egyik kedvencem.

Én örülök am h a saját oldalain nem erőlteti a szerepét, a valósi személyisége sokkal pozitívabb. Amúgy én tisztelem h a sok nehézség ellenére (pl diszkrimináció, egyedül lét, stb) ilyen pozitív maradt.


Azt megkérdezhetem viszont #2 melyik esemény volt ez? Nem rossz indulat eskü csak kíváncsi vagyok rá mert nem emlékszem és érdekelné:)

2021. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#9: Nem úgy értettem, hogy Lisa “nagyszájú, vagizós rapper csaj” lenne, csak neki kell ezt a szerepet eljátszani a klipekben a négy lány közül.

Egy magyar YouTuber csinált erről videót: [link]

2021. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!