Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezt a csajt miért nem nézik...

Ezt a csajt miért nem nézik többen? :D

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/channel/UCD__VQRplmgvr9Xsylrt8Aw


Kicsit Selyem Jázminra hasonlít a videóinak a stílusa, csak szerintem szórakoztatóbb. Hogyhogy nem futott be annyira mint Jázmin?



2021. febr. 5. 00:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
te vagy az?
2021. febr. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Most megnéztem,felakartam iratkozni,de annyira irritáló az a hangos,erélyes hangszíne hogy megijedtem tőle,és inkább mégse.Nem tudja szerintem hogyan kell normálisan beszélni és kommunikálni,ha már egy ilyet csinál,ez még az amatőrnél is amatőrebb.
2021. febr. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Előzőhöz:Volt iskolás tanárnőimre emlékeztet,a szigorúbbakra,és ez nagyon rossz emlékeket idézett fel most bennem,már jó késő van,menni kellene aludni,de félek,hogy rémálmaim lesznek,most ez miatt.
2021. febr. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló, tudtam, hogy valaki meg fogja ezt kérdezni. :D Nem én vagyok sajnos, én csak nagyon kedvelem a trash műfajt. Kb. 3 napja fedeztem fel ezt a nőt, engem szórakoztat, és nagyon csodálkozom, hogy ismertség terén nincs minimum egy Selyem Jázmin szinten (őt is szeretem, de ennél a nőnél szerintem egy kicsit unalmasabb), de akár Varga Irén vagy Molnár Krisztián szintjén is lehetne.
2021. febr. 5. 02:14
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
4.:Az a Molnár Krisztián?Annak mi a szintje? XD
2021. febr. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
4.:Megnéztem a többit is,most esett csak le,hogy te fikázod ezt a nőt.
2021. febr. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
42%
Jó ronda vagy a krumpli fejeddel!
2021. febr. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Lehet fikázásnak értelmezni, de nem annak szánom. Molnár Krisztián elég ismert szerintem. (Te eddig nem ismerted?) Az ismertségének a szintjét simán elérhetné ez a nő is, mert van annyira szórakoztató mint ő. Én kedvelem ezeket a videósokat, nem gúnyolódom. Kikapcsolódásként nézem őket.


Igazából az a kérdés lényege, hogy miért csak "underground" youtuber ez a nő. Simán lehetne nagypályás trash. (Mint Kiki vagy Irénke.)

2021. febr. 5. 02:30
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
8.:Akkor bocsánat,azt hittem ironizáltál,akkor viszont van egy ízlésed.A Molnár Krisztiánt láttam már,meg a Bartos Cs. Istvánt is,meg a Herbyt is,meg hasonlóakat,csak nem tudom egy értelmes ember ezekben,na jó legyen csak Molnár Krisztián,mert azt említetted,szóval hogy mit lehet benne ismerni.
2021. febr. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Bartost vagy Herbyt is hozhattam volna példának, mert ennek a csajnak is lehetne annyi feliratkozója mint nekik.


Fura ízlésem van tudom, a barátaim hülyének is néznek miatta. (Értelmiségi körökben mozgom. Ezt abszolút nem felvágásból mondom, ne értsd vagy értsétek félre. Csak azért tisztázom ezt, hogy hangsúlyozzam a fura helyzetemet.)


Érdekel mindenféle ember, szeretem az embereket tanulmányozni. Nem nevetem ki őket, azt pedig pláne nem gondolom, hogy fölösleges tartalmat gyártanak. Én már azt is értékelem, ha valaki elmondja egy videóban, hogy mi történt vele aznap. Vannak, akiket kicsit unalmasabbnak tartok. (Bartos és Herby ide tartozik.) Viszont vannak, akik nagyon lekötnek, mint például ez a nő, vagy Varga Irén, vagy Krisztián (ő rengeteget változott pozitív irányba, bár nekkem eddig sem volt semmi bajom vele). Irént személyesen is ismerem, kifejezetten baráti a kapcsolatunk.

2021. febr. 5. 03:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!