Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondolsz Jennifer Anistonról?

Mit gondolsz Jennifer Anistonról?

Figyelt kérdés

febr. 14. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Sajnálom őt. Nagyon próbált kitörni a vicces szomszéd szerepéből, de sosem sikerült neki. Híresebb szerepeiben mindig egy ilyen, vagy egy ehhez hasonló karaktert alakított, amikor pedig sikerült megkapnia egy más szerepet, azt jobbára elfeljették a zénők.
febr. 14. 21:31
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Túlértékelt, huszadrangú színésznőcske, alacsony költségvetésű filmekkel.
febr. 14. 21:39
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem is túl van értékelve, igaz hogy régen szép volt, de már elég öreg, ráadásul színésznőnek gyenge, Plusz ha jók tudom cigis is, ami szintén fekete pont.
febr. 14. 22:38
 4/12 Peter Drag ***** válasza:
30%
Utálom.
febr. 15. 04:20
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem egy nagy színésznő, de vannak nála rosszabbak is. És szerintem nagyon jól néz ki, még most is.
febr. 15. 09:04
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nagyon jó nő még mindig, sőt!
febr. 15. 09:54
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Régen szebb volt.
febr. 15. 11:39
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Én nagyon szeretem. Főleg a flörtelmes főnökök 1-2-ben mekkorát alakít már. Szakadtam rajta.

És szép nő igen, a korához képest is jól tartja magát.

Az meg hogy átlagos külsejű, arról nem tehet. Így is ki tudja hozni a maximumot magából.

febr. 15. 19:56
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves #4!

Egy embert nem a szépségéről ítuelünk meg! Lehet hogy dohányzik, attól lehet még normális ember! De, azért köszönöm!

febr. 15. 20:12
 10/12 anonim ***** válasza:
28%
Akkor már inkább Éva Longória a hasonló korosztályból.
febr. 15. 22:51
1 2

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!