Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondolsz Jennifer Anistonról?

Mit gondolsz Jennifer Anistonról?

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 20:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%
Aki dohányzik az egy féreg!
2021. febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, aki dohányzik, az alapból nem normális! Mint ahogy az alkoholisták, a kábítószerezők sem.

Manapság nagyon elnézőek az ilyenekkel, mondván, hogy ez betegség. Egy frászt betegség! Akaraterő hiány. Az ilyenek minden másban is gyengék, ami valamilyen nehézséggel jár.

Nálunk például azonnali válóok a cigi, ezt meg is mondtam még az esküvő előtt.

Aniston amikor feltűnt a sorozatban, tetszett, a három női főszereplő közül ő tetszett legjobban. A többi szerepében csak egy szürke kisegér.

2021. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
88%

Gyönyörű nő. Kétszer olyan idős mint én, de ha esély lenne rá, boldogan feleségül is venném akár.

Bomba alakja van, szép vonásai és jó ízlése. Sajnos beskatulyázták és nem tudott kibontakozni, de ez van, az élete így is jól alakult

2021. márc. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
86%

Én imádom. Az összes filmét láttam, szerintem már többször is. Jóbarátokon nőttem fel.

Ja és nem mellesleg nőként is azt tudom mondani, hogy gyönyörű, nincsenek e fajta hajlamaim, de ha lenne rá esélyem, vele boldogan kipróbálnám.

2021. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
17%

Miért ne lenne bomba alakja? Gyereke nincs, sem egy pasi,akivel megállapodott volna.. gondolom "jó természetű" lehet ha ennyi idősen sem talált senkit. Van ideje edzeni,pénze a minőségi kajákra és nincs gyerek,aki "tönkrevágja" a testét.

Színészi tehetség zero. Lehet ezt is lepontozni a s.ggnyalóknak.

2021. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó vannak nők, akiknek szülés után is bomba alakja van. A gyerek nem teszi tönkre a testet.

Mindenkinek mindenre van ideje, csak időbeosztás kérdések.

Nem a természetével van baj, csupán csak nincs szerencséje a szerelemben.

Minőségi kajákat is lehet venni kevés pénzből. Sok ember rendeli a neten kaját, holott főzni sokkal olcsóbb és egészségesebb is.

Színészi tehetség zero, nevetség, akkor nem itt tartani, de ez megint csak relatív. Van akinek tetszik, van akinek nem.

Lepontozni a seggnyalóknak 🙄, nem hiszem lenne itt gyakorin ismerőse Anistonnak és majd ő látja, hogy lepontozta a választ. Úgyhogy nem tudom hogy lehetne segget nyalni.

2022. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem ő a kedvenc színésznőm.♡ Imádom a filmjeit, a Családi üzelmek és az Exférj újratöltve a kedvencem. Szerintem egy gyönyörű, tehetséges nő. Tudom, mindenkinek más a véleménye, viszont azzal tudnék vitatkozni, hogy a színészi tehetsége zéró. Akinek zéró, az nem itt tart.:) Persze ez az én véleményem.
2022. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
14 Elárulom vannak ilyen hajlamaid. 20 évesen attraktív nő volt, nem a közvetlen élvonalból de attraktív. Nyilván mostanra plasztika ide, plasztika oda, már nagymamakorúnak megfelelően vonzó, tehát semmennyire.
2022. jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!