Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rihannának mitől lett ekkora...

Rihannának mitől lett ekkora melle?

Figyelt kérdés

1. [link]


2.

[link]



2021. febr. 16. 22:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom hordtál-e már melltartót, de általában (azaz mindig) az a lényege, hogy feltartsa a mellet és ezáltal az nagyobbnak tűnik. Nem véletlenül mondják, hogy olyan mint a chipses zacskó, kibontod és a fele eltűnik. Tudom nehéz elhinni, hogy van ember aki nem plasztikáztat manapság, de ő nem plasztikáztatott soha életében.
2021. febr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Tessék.2010-es kép. [link]

Itt sem volt azért pálcika és 22 éves volt már akkor. Szerintem még a vak is látja, hogy arányosan is jóval nagyobb mellei vannak már.

De biztos nagyon jó gentikája van, hogy 11 év alatt ennyit hízott oda, meg az öregedéstől biztos.

Kár, hogy ilyen az átlag embereknél nem nagyon fordul elő.

2021. febr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

2006:

[link]


2007: [link]


Már itt is felmerült egyszer a pletyka, hogy meg lett neki csináltatva. Szóval egyáltalán nem hihetetlen.

2021. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Az ember melle folyamatosan változik. Amíg fejlődésben van addig nő, menstruáció alatt is megduzzad, terhességnél is megduzzad, koral is változik, hízásnál is. Az első képen amit küldtél 17-18 éves és konkrétan nincs rajta melltartó. Nem atomfizika rájönni, hogy melltartó nélkül laposabb az emberi mell. De javaslom neked ezt a képet: [link]


Itt konkrétan nagyobb, mint a 2007-es és a 2010-es képen. De mindegy. Ha képeket küldesz, legalább keress vagy csak melltartósat vagy csak melltartó nélkülit.


2006: [link]


2011 környéke: [link]

2021. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Kedves 14. Egyiken sincs mellatró rajta amit küldtem. De mindegy. Ellenben amit javasoltál, azon pont, hogy fel van turbózva.

Nekem a 2011-es képen nagyobbnak tűnik. Lehet a szemem rossz.

2021. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ez ugyan azon a napon, ugyan azon az eseményen készült, egy másik ruhában:

[link]

2021. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Pont azért küldtem a felturbózottat, hogy megmutassam, hogy melltartóval nagyobb az ember melle. És a 2007-es ruha felső része maga egy melltartó. Valószínű a szemed rossz.


“I’m terrified of going under the knife. Because of the pain, the complications – not to mention the fact that it’s utterly unauthentic."

2021. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Most ez komoly? 😂 ha így fogom a mellem, nekem is SOKKAL nagyobbnak TŰNIK. csajok próbáljátok csak ki ...
2021. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
de vannak az instagrammján több kép ahol feltűnően nagy a melle... azt hiszem medencében van
2021. febr. 19. 12:21
 20/21 A kérdező kommentje:
2021. febr. 19. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!