Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egyszerűbb youtuber anyukákról...

Egyszerűbb youtuber anyukákról vélemény?

Figyelt kérdés
Mindig csak a celeb féle anyukákról van itt kérdés, kíváncsi lennék, hogy a hétköznapibb youtubeos anyukákról mi a véleményetek? Pl Szilu, Anyai igazságok, SJucus, Vekszi, Dya Mome.
febr. 18. 14:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
93%

Én nem követek ilyeneket, se egyszerűbbet, se bonyolultabbat, de esküszöm, mosta random pl. rákerestem az egyikre, erre az SJucusra.

Az első videó, amit kidobott, egy "Apa és Anya egy napja" című videó volt, ami azt mutatta be, mivel telik a napjuk. Na most, ne érts félre, de én nem értem, hogy ki a tökömet és miért érdekel az, hogy telik egy idegen házaspár egész napja?

febr. 18. 14:40
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Napi szinten egyiket sem követem, de ismerem mindet.

Szilu nagyon egyszerű, ő tipikusan olyan aki tényleg nem játsza meg magát, kicsit igénytelen nekem, azért is nem követem, de legalább tényleg nem hazudozik, nem kozmetikázik dolgokat magukkal kapcsolatban.

Anyai igazságok csatornát szeretem, ő aranyos csaj, rá nem tudok negatívat mondani.

Vekszit nem nézem nagyon régóta egyáltalán, szerintem elég egy megjátszós nő, előadja a szentanyát közben meg el tudjuk képzelni meg láttuk párszor milyen is valójában, pont olyan amilyen ránézésre.

Dya Momenek 2-3 videóját ha láttam, nem követem, én azt hittem egy idős nő már ilyen 42 körüli, de múltkor pont láttam, hogy 30 sincs, azon meglepődtem.

SJucust sosem szerettem, csak kínzásból nézem néha a videóit, szerintem túl sok amit csinál, pl mutogatja a gyerekeit akik már tinik ahogy alszanak egy szál kis pizsiben meg ilyenek, szerintem ez túlzás, meg az agyát is játssza állandóan :D

Kb ennyi a véleményem ezekről, eddig se néztem nagyon őket, de mostanában egyre kevesebb időm van ilyenekre pláne :D

febr. 18. 14:43
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem követem napi szinten egyiket sem én sem, mert teljes munkaidős állás, gyereknevelés, házimunka, sport mellett nincs is időm, hobbijaim is vannak vagyis lennének ha lenne rá több időm, pl jóga-olvasás. De néha esténként bele bele nézek ilyen videókba, mert érdekel ki hogy él, mit vesz, találok néha jó ötleteket itt ott, a Valóvilágot meg az X faktort is nézik sokan, én sem értem miért, mert én sosem szerettem nézni ezeket, mégis sokan nézik, ugyanez a youtube is. Ilyen celebanyukat meg nem követek, mert az az összes tudom hogy meg van előre tervezve szerkesztve forgatókönyvezve stb hogy mikor mi fog történni, úgyhogy az meg túl mű nekem, de más emberek élete, perspektívája akik természetesebbek engem érdekel.
febr. 18. 14:46
 4/13 anonim válasza:
100%
Petra Z Vlogot megemlíteném. Nyíltan beszél a problémákról, nem a cukormázas, tündi-bündi oldalát mutatja a gyereknevelésnek. Az ő babájuk elég nehéz természetű, elmeséli hogyan viselték a nehézségeket. Szerintem sokat lehet tanulni tőle.
febr. 18. 14:47
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
 5/13 anonim válasza:
24%
Mikre nincs időtök 😃
febr. 18. 15:01
 6/13 anonim válasza:
70%
Én fél fülessel szoktam hallgatni videókat. Így akár mosogatásközben is tudom. Jobban esik így a házimunka.
febr. 18. 15:06
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is általában este szoktam, mikor pl mosogatok, fürdőszobát rendbe teszem, arcomat kezelem stb közben, nem úgy hogy ülök és nézem, sokan azt hiszik ha valaki néz ilyet akkor az ott ül a gép előtt kimeredten és nézi. Én is úgy szoktam, hogy közben mást csinálok. Zene szól egész nap, estére már nem szeretek zenét hallgatni, de valamit jó nézni, hallgatni mégis.
febr. 18. 15:11
Sanytol ferőtlenítők
 8/13 anonim válasza:
40%
Szilut ismerem csak. Valóban kissé az igénytelen kategóriába tartozik. Rengeteg feldolgozott, egészségtelen, konzerv élelmiszert fogyasztanak. Minden bevásárlásuk kb fele chips, csoki, tejszelet. Én alapvetően szeretem a házias ízeket, nem vagyok se bio, se vegán rajongó. De annyi konzerves kaját 1 év alatt nem fogyasztok. Szerencsések hogy ilyen táplálkozás mellett nincsenek elhízva, egészségesnek semmiképpen nem mondanám.
febr. 18. 15:49
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Brutál igénytelen színvonaltalan trash youtuberek. Azt hiszik, hogy ez érdekel valakit, persze látták, hogy külföldön ez meg és ebből megélnek de ilyen színvonalon, ahogy ezt űzik, nem hogy megélni de pénzt keresni sem lehet.
febr. 18. 17:38
 10/13 anonim válasza:
82%
Jajj, Vekszit videóit szeretem, azt, hogy mit vett. Nem tudom miért, de tökre megnyugtat xd
febr. 18. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!