Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bertók Fruzsi jó youtuber ?

Bertók Fruzsi jó youtuber ?

Figyelt kérdés

febr. 22. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem
febr. 23. 20:09
 2/4 anonim válasza:
27%
Szerintem igen mert egy kedves őszinte lány.
febr. 26. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Addig kedves, míg nyaliznak neki a nagy semmire. Buta, beképzelt, tájékozatlan. Van, aki számára ez elég, nem néz mögé a dolgoknak, sikerélmény, ha egy kommentre videóban válaszolnak neki stb., annak jó lehet. Amúgy szerintem a legtöbben csak “borzongani” járnak a csatornájukra.
febr. 26. 21:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig azt hittem, hogy csak nekem nem jönnek be. Nem nézem rendszeresen, egyszer feldobta a YouTube. Először még azt gondoltam, kis egyszerű, de jóindulatú emberek, aztán egyre antipatikusabbak lettek. Fruzsi mint egy anyacsászárnő, a férjét meg már papucsnak sem nevezném. Komolyan, ennyire önbizalomhiányos, szolgalelkű, szerencsétlen embert (férfinek nem nevezném) még soha nem láttam. Olyan, mint egy pulikutya. Ő nem tud semmit, a szekrényt a Fruzsi szereli, a Fruzsi fest, A Fruzsi tud mindent. Mondjuk, nem irigylem Fruzsikát, mert én nem tudnék egy ilyen határozatlan kisfiúval élni. A legvisszataszítóbb számomra a Fruzsi" csodálatos "kacagása". Embert így röhögni nem láttam még, a hideg is kiráz tőle. Már csak nagyon ritkán nézem, annyira unalmasak és egysíkúak a videóik, tényleg csak "borzongani" jók.
febr. 26. 22:17

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!