Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kik azok a magyar közéleti...

Kik azok a magyar közéleti személyiség, akik már már zavaróan túlértékeltek?

Figyelt kérdés

Kezdem a sort:


Kautzky Armand, szerintem még száz évesen is a James Bond idézeteket és kamu szerepet fogja nyomni


Ernyey Béla, a legfessebb, legkifinomultabb, legelegánsabb vénember, egyszerűen wtf.


természetesen az "y" mindkét név végére kell, úgy lesz hiteles :)

(érdekes, hogy 150 éve az klasszikus nagyurak magyarositottak nevuket i-re, most meg bohockodnak kozemberek az y-nal.)


nektek kik csapják ki a biztosítékot?


2021. febr. 22. 22:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A celeb csajok,semmit nem csinálnak kb.Ez levetközött itt,ez levetközött ott stbstb.Ennyiből áll a müvészetük,semmi maradandó.
2021. febr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Laci bácsi (a szakács)
2021. febr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

Fikázol egy Jászai díjas színészt.


Ugye tudod?

2021. febr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Győzike

Egyszerűen undorító

2021. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem az ostoba celebségre akartam kihegyezni, azokból van bőven hülye, hanem mondjuk az ilyen művészekre, akik az idióta, elcsépelt, túltolt, kamu szerepeket játsszák, mint a fent említett két ember. Akik egyébként lehetnének egy általam is elismert (nem mintha ez számítana persze) színművészek.


Igen, tudom, hogy Jászai-díjas, pont ezért fokozottan elszomorító, hogy Kautzky egy 30 éve SZINKRONIZÁLT szereppel haknizik még most is. Színművész helyett egy wannabe James Bondként gondolnak rá az emberek, mert neki kellett a celebség és a hírnév, ezért tartom nagyon gáznak.

2021. febr. 23. 17:52
 6/21 A kérdező kommentje:
Plusz megjegyzés, Stohl érdekes módon nem játssza túl a szerepét, pedig (számomra) magasabb szintet képvisel a Daniel Craig-féle széria.
2021. febr. 23. 18:02
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnám utána csinálni.

Közelről sem. Szerintem megérdemli.

2021. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nem érted. Nem akarom kétségbe vonni színművészi rátermettségét. Csupán azt mondom, hogy felvett egy kamu szerepet, amit bőven túltult, ezáltal saját kvalitásait degradálja.


Laci bácsi érdekes felvetés, számomra ő meg pont a másik véglet. Egy (nemzetközileg is) elismert szakács pozitív, kedves személyiséggel. Annyi bűne van, hogy felvette az elhíresült műsorát az egyszerű ételekről egyszerű embereknek, ahol ketchupot meg vegetát is használt. Ezt a 444 szépen felkarolta, és szépen kiforgatta/megalázta az öreget.


Abból a szempontból hasonló a két szitu, hogy két, a szakmájában sikeres embert karrierjük egy szeletére vezetik vissza, annyi különbséggel, hogy egyik megjátssza, a másik meg nem.

2021. febr. 24. 01:00
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Reviczky Gábor rettenetesen túlértékelt.
2021. febr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
jogos, van benne valami! De neki legalább vannak jo szerepei
2021. febr. 24. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!