Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy rangsorolnátok az alábbi...

Hogy rangsorolnátok az alábbi sztárhölgyeket a szépségük szerint?

Figyelt kérdés

Tanita Tikaram:

[link]


Avril Lavigne:

[link]


Andrienne Palicki:

[link]


Chloe Bennet:

[link]


Cara Delevingne:

[link]


Charlize Theron:

[link]


Morena Baccarin:

[link]


Jewel Staite:

[link]


Jade Thirlwall:

[link]


Cher:

[link]


Melanie Martinez:

[link]



2021. febr. 25. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Számomra nagyon fontos az arc kisugárzása. M. Baccarin az egyetlen a hölgycsokorból, akit megbámulnék, ha lenne rá lehetőségem. Tetszik az arca, és alakra is csinos nő.


Egyébként fényképek alapján valaki szépségét zsűrizni? Én nem igazán tudom.


Bocs, hogy csak ennyi a válaszom.

2021. febr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Top 5 számomra:

5. Chloe Bennet

4. Andrienne Palicki

3. Charlize Theron

2. Cara Delevingne

1. Morena Baccarin

2021. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Látom Morena nektek is tetszik :)


Na szóval nálam:


1. Melanie: Lehet a közízlés szerint nem olyan szép, de nekem nagyon tetszik az extravagáns stílusa, az arca is különleges, és szimpatikus nő is.

2. Morena: Szerintem ő mindenkinek tetszik, olyan igazi latinos szépség, és nem tucat, különleges arca van és szép haja, és a teste sem rossz.

3. Avril: Jó stílusa van, arcra is szép, és hát régen rajongtam érte, most is felnézek rá.

4. Cara: Sokak szerint csúnya, de nekem tetszik, szép nő, különleges arca van, karakteres. Alkatara mondjuk túl sovány nekem.

5. Charlize: Hát ő is ilyen klasszikus szépség.

6. Chloe: Ő benne is van valami különleges, szép a haja, alakja, arca.

7. Adrienne: Hát őróla elsőre azt gondoltam, amikor megláttam, hogy az a tipik szőke bombázó, de mostmár látok benne valami különlegeset.

8. Tanita: Ő se tipikus szépség, de benne is van valami vonzó.

9. Jade: A Little Mix legszebb tagja, a többi lány nem olyan szép. Talán még Leigh-Anne az.

10. Cher: Még mindig nagyon jól néz ki, annak ellenére, hogy nem fiatal, emellett egzotikus is.

11. Jewel: Szép, de kislányos. Egyébként XTina ugrik be róla mindig.

2021. márc. 4. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!