Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért akaszkodtak rá Bartosra...

Miért akaszkodtak rá Bartosra a Cretins-Kretének?

Figyelt kérdés

Nem tudom, összességében jó-e ez neki, nekem fura ez az egész.


Lehet, hogy Bartos nélkül nem is hallottam volna sose róluk.

Rengeteg videójuk eléggé kamuszagú – Hogyan éld túl sorozat – meg fura, hogy Dick Jonson Izlandra meg Egyiptomba jár, miközben próbálják előadni a csövest.

Az utolsó videóban elvitték Bartos vmi szefóshoz, Turbó Titánhoz, aminek nem tudom, hogy mi értelme volt, nézhetetlen lett a videó.



2021. febr. 25. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Mert bartos "elvileg" befutott és sok feliratkozója van. Csak azóta a trendek változtak, ma már a feliratkozó szám semmit sem jelent, hiszen divatfeliratkozás megy! Bartosnak van 100ezer feliratkozója és egy-egy videóját alig nézik meg 4-5 ezren átlagosan! tehát a többi az divatfeliratkozó.


A cretins-ek meg unatkozó pesti milliomosok, akik játsszák, hogy csóró trógerek (közben pl Dick Jonson luxusutakon, meg luxusnyaralásokon vesz részt, Regi milliós kocsikkal furikázik stb...) és úgy gondolták, hogy egy olyan tróger, mint bartos jó ugródeszka lesz egy kis ismertség növeléshez. A sok 10 éves hlyegyerek meg, akik nézik őket isteníti őket is, meg bartost is.


A hogyan éld túl a full kamu amúgy. Fél óra alatt veszik fel, aztán ennyi.

2021. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Nekem nagyon visszatetsző, amit művelnek, Dick Jonson rengeteg butaságot összehord a saját csatornáján, de ez csak egy dolog.


Viszont kihasználják Bartost, és egyedül Zsivány az, aki normálisan viszonyul hozzá.

2021. febr. 25. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Zsivány is csak ingyenél rajta! Nem sok esze van a fickónak, ez azért leviláglig arról, ahogy beszél. Ha nem akaszkodik bartosra, azt se tudnánk, hogy kicsoda.


Dick Jonson meg nagy valószínűséggel szélsőjobbos! Hirdetési szerződése van a napi sz a r oldallal, ami ugye fajgyűlölő, meg hasonló. Oda teszik ki, ott osztják a videóit. Innentől a figura még undorítóbb, nem elég, hogy kőgazdag és eljátssza, hogy csóró,de még szélsőségesekkel is összebújik! Regiék pedig tudják, tehát ők is benne lehetnek!

2021. febr. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most találtam meg a kérdést, ami még fontosabb a válaszokat. Szerintem titokban ők irányítják Hollywoodot és az egész világot. Ez egy álca, be ne dőlj nekik. Övék a Citadella, a fehér ház és Michelle Obama minden testnyílása is. Hobbicsövesek. :-D
2023. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!