Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van öröm bódottá?

Van öröm bódottá?

Figyelt kérdés
Hogy végre csaby1 felhagy a tresscelebséggel?

2021. febr. 26. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Van hát.

Azért mert azt sem tudom miről beszélsz. :D

2021. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

B+

[link]

2021. febr. 26. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Tele van ilyennel a youtube, nem tudom, hogy egy mínusz mit számít. Mivel erre van igény, ezért mindig lesz mindenféle. Te is ezzel foglalkozol és tudsz róla, ami nekik hoz kattintást, a youtube algoritmus meg mindenkinek kidobálja ezeket miattatok, hogy dögölnétek meg.
2021. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ezek mind magukat reklámozzák amúgy, ez a sok értelmetlen, álnaiv, ál-felháborodott kérdés mindig bújtatott reklám, az is kattintás, ami mind pénz ezeknek az ingyenélőknek.

Ebben a kategóriában soha nem szabad rákattintani youtube linkre.

Amúgy a staffot se értem ezeket a kérdéseket miért nem törlik vagy helyezik át, ez hírességeknek és sztároknak fenntartott kategória, idióta random ingyenélő gyerekek a fotelből nem lesznek sztárok attól mert csinálnak egy youtube csatornát. Ide Oscar-díjas színésznők, Grammy-díjas énekesek, hollywoodi filmrendezők, olimpiai bajnokok és hasonlók valók, ezek merítik ki a "sztár" fogalmát. De érdekes mód ilyenekkel kapcsolatos kérdés max 10-ből egy. A sok redva ingyenélő videós, infulenzer, tiktokker meg mittudomén milyen baromságok vannak, azokkal van tele spammolva. Meg az ilyen Győzike, Kulcsár Edina,berki meg hasonló trash celebekkel, a másik kedvenceim.

2021. febr. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ekkorát sem csalódtam kérdés alatt, azt hittem Matisz papa kommentcunami készül elindulni:

- Ed ööm ed bódottá! Ee a ödö bódottá!

- És lesz új unoka?

- Éé-é no nem tudom. Ő ott tütül, ő itt tütül, hát tutod, őtuddá. Há ipadotta e madutna ipadotta.

2021. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!