Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dancsó Péter miért törölte...

Dancsó Péter miért törölte minden nyomát az internet színéről azoknak a tartalmaknak, ahol még kultúrember volt és valamiféle kulturális tartalmat gyártott?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert szégyenli hogy mivé vált,de a pénzt azt azért szereti.
2021. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert váltott és már szégyelli az igényesebb múltját, már csak a tinik, szellemi nyomorékok számára készít videókat.
2021. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert idióta
2021. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de annyira hiányoznak azok a videók. Lehet, hogy ő csak az akkori videók vagy a saját maga hibáit látja, de annyival emberibb, értelmesebb és normálisabb volt akkor.
2021. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Lehet csak én gondolom túl, de szerintem valami mély pszichés trauma húzodhat meg nála az egész mögött.


Lehet az akkori videóiban a régi "nerdy" "nyomi" önmagát látja, akit az kortársai kiröhögtek, hogy ilyen tudálékos stréberként előadja magát a neten, és a mostani önmagával akar azonosulni, aki ez a netes trash-mém király kisgyerekek kedvence "nagymenő felnőtt-gyerek".

2021. márc. 6. 14:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ilyen mély érzelmi dolgokat mögé látni, egyszerűen amit csinál most màr, az nem több, mint üzlet. Okos ember, csak játssza a butát, úgy helyezkedik, hogy a legkisebb erőbefektetéssel kelljen bármit is tennie, a megtekintések viszont menjenek, na meg a reklámok a videók előtt/alatt. Most a trash vonal jobban megy, mint a filmelemzés, így felült erre a trendre. Bár szerintem Dancsó mindig is valamilyen szinten trash volt, trash filmekkel kezdte, de legalább olyanokkal, amik méltóak voltak a kritikára. Mostanában olyanokat kritizál, akik az összes lehetséges módon méltatlanok arra is, mert nyomoronc, szenny emberek, vagy eleve trash zenék, tv műsorok, amik szintén szóra sem érdemesek. Én már nem nézem egyáltalán, de nem azért mert “eladta magát”, meg megváltozott, hanem csak nem tetszik. Tudom, hogy nem azért haladt erre felé mert most ez tetszik neki, vagy mert átalakult a személyisége, hanem szimplán a kőkemény üzlet miatt, sokszor amit csinàl még számára is idegen, megjátszott, ez látszik rajta nagyon.
2021. márc. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ebből akar megélni, tehát váltania kellett.
2021. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Semmi trauma nincs ebben. Az egész lényege, hogy ha valaki megnyit egy videót, a Youtube általában ajánl egy másikat ugyanattól a feltöltőtől. Mivel Dancsó célközönsége a 9-13 éves korosztály ezért próbál nekik tetsző tartalmakat feltölteni a Youtube-ra és azt, amit régen az idősebbeknek készített, leszedi, nehogy behozza az ajánlott videók közé. A célja, hogy olyan videókat ajánljon a Youtube, amire és amiről szívesen kattintanak tovább a célközönségében szereplő gyerekek.


Most gondoljatok bele, hogy a 10 éves Pistike megnyitna egy Dancsós videót, mert érdekli, tetszik neki, majd megnyit egy másikat, ahol Dancsó komolyabban, választékosabb szókinccsel ad elő egy filmkritikát, biztos nem kapna kedvet, hogy feliratkozzon, további videókat nézzen.


Nekem is volt, hogy egy csatorna egyik videóját ajánlotta nekem a Youtube, érdekesnek találtam, majd, rámentem egy másikra és unalmas volt, ezért fel se iratkoztam a csatornára. :)

2021. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért azt véletlenül se gondold hogy Dancsó mind az 1 millió nem tom mennyi feliratkozója 9-13 éves gyerek.
2021. ápr. 8. 09:31
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Illetve ugyanúgy, ha az ajánlott videóiba teszi egy 10 éves gyereknek a Youtube a főoldalon Dancsó egyik régi videóját (a algoritmus szerint b itt is lenne az ideje ha jól számolom), akkor nem hiszem, hogy egyáltalán felkelti a gyerek érdeklődését a csatorna.
2021. ápr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!