Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Éreztem Czibók Lacin, hogy...

Éreztem Czibók Lacin, hogy okosságokat mond a vidikben, de mégis nem mond el mindent, a lelke mélyén van valami! Most már tudjuk, hogy mi volt, érezte a végzetet. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sok videót feltett, a napi aktuális témákról és főleg a "kidobóssztorikról", biztos sokan láttátok.

Sajnos, már kb. 1 éve meghalt, tragikus hirtelenséggel. Ehhez kapcsolódna a fő kérdésem is!


Mondták az orvosok, hogy ezzel a szívvel, max még 2 évig élhetett volna. Szerintem ezt Ő is tudta, nem létezik, hogy az orvosok nem tájékoztatták volna, de mégis ezt nem osztotta meg a közönséggel.


Most így visszagondolva, ahogy látom lelki szemeim előtt az arcát a vidijeiben, az a felhőtlen életerő boldogság nem volt rajta (most már tudjuk miért nem).


Igyekezett mindig őszinte lenni, tanácsokat adni élettapasztalatával, holott biztos érezte, hogy súlyos beteg.


Mit gondoltok erről?



2021. márc. 7. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Ha volt egy kis esze, pontosan tudnia kellett, hogy max. 50-60 évig fog élni ilyen életvitellel, az utóbbi időben meg lehet sejtett is valamit.


állítólag 14 éves kora óta magas volt a vérnyomása, erre a sok eszével elkezdett gyúrni, és mellé kokszolni, évtizedekig meg kidobó volt, ami szintén nem tesz jót a szervezetnek.

Az egyik videóban arról beszélt, hogy szívműtétje volt, utána 1 hónappal meg rohant vissza konditerembe lenyomni heti 6 edzést..


ezen kívül szerintem borzasztóan frusztrált, megfelelési kényszeres ember volt. ami sztem főleg abból fakadt, hogy semmihez sem értett igazán, abból élt, hogy ki van gyúrva, de normális végzettsége/piacképes tudás sosem volt, még egy normális magyar összetett mondatot sem tudott

összerakni.

2021. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1#. Hát, elég negatívan írsz róla. Biztos nem volt hibátlan, de azzal nem értek egyet, hogy, idézet: "még egy normális magyar összetett mondatot sem tudott


összerakni....".


Na ennek pont az ellenkezőjét gondolom. Hisz láthattad a videóit, sokat dumált benne folyamatosan.

Ugyhogy nem értem, miről beszélsz!

2021. márc. 10. 20:50
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
a kancsi is mindig őt szidta, hogy örülhetett mikor elhunyt
2021. márc. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

#3


Murdercorpra gondolsz? Vele mi lett amúgy? Tevékenykedik még valahol?

2021. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
már a halála előtt visszavonult, egyszer visszatért egy lájv erejéig mc ananászfej istivel meg a blikk csinált egy videót ahol az utca emberét kérdezték és pont ott volt de ennyi
2021. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Melyik volt az a videó? Most Murdercorpról beszélsz?
2021. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, melyik melyik?
2021. márc. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A Blikkes, amiben nyilatkozott.
2021. márc. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem találom
2021. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És tényleg meghalt Murdercorp is? Mi lett vele?
2021. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!