Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bunkóság odamenni a kpop...

Bunkóság odamenni a kpop idolokhoz, és autogramot, esetleg közös képet kérni?

Figyelt kérdés

Pár olyan véleményt olvastam, hogy ha nem néznek ki fáradtnak, vagy nagyon elfoglaltnak, akkor illik csak.

De én nem fogok tudni soha kimenni külföldre, Magyarországra meg hát, nézzük meg hány kpop banda szokott utazgatni, ha jönnek, akkor se tudok fansignra menni.

Én ezt úgy látom, hogy ez egy cirka pótolhatatlan alkalom lenne a mi kis hazánkban, de persze nyilván nem arra gondolok, hogy letarolni az embert, mint godzilla, és erőszakoskodni, de megkérdezni is bunkóság?


Ti mit gondoltok?



2021. márc. 7. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

egyértelmű ha itt vannak akkor oda kell menni csak magaddal baszo* ki ha nem... nyilván ez nekik meg qurva jó érzés hogy a világ másik felén is van rajongójuk...

ha sietnek akkor a manager úgy is gátat szab...

2021. márc. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Ha kultúráltan odamész hozzá és megkérdezed egyáltalán nem tarolod le.
2021. márc. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es igen azt ki felejtettem 😅 ez is nagyon igaz hogy normalisan vagy mint az őrült cringe toxic fanok
2021. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem illetlenség, ha kedvesen csinálja az ember.
2021. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem sem illetlenség, de szerintem az is számít, hogy az illető idol épp milyen passzban van. De persze én is odamennék, persze kultúrált ember módjára, nem felborítva őt izgalmamban xd
2021. márc. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
"Sztárként", aki a rajongói pénzéből él, elvi kötelessége lenne időt szánni a rajongóira. Ha nem teszi, szimplán egy paraszt. Nyilván nem jut mindenkire idője, ettől függetlenül ha leszarja a többséget, akkor annyit is ér.
2021. márc. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

6os, igen ez így szépen hangzik, csak abba is bele kéne gondolni, hogy ő is ember. Nem pedig egy robot, aki azért van, hogy téged szórakoztasson. Ő is lehet fàradt, ideges, szomorú, lehet bármikor rossz passzban. Tudod ezek mind mind emberi tulajdonságok. Nyilván nem jó ha ez látszódik rajta, de én pl nem fogok sírvafakadni, ha mondjuk nem mosolyogva ad autogramot, mert tudom, h ő is ember. Sajnos ezt sokszor hajlandóak vagyunk elfelejteni a masikról. Kezdve a bolti eladótól, akinek az a dolga, hogy engem/téged kiszolgáljon. Igen. Valóban. Viszont ő is ember és illene úgy kezelni. De sorolhatnám a példákat naphosszat, hogy kiket nem nézünk emberszámba. Mert mindenki azt hiszi h ő az egyetlen aki autogramot kér, ő az egyetlen vásárló a boltban stb. Esetleg abba belegondoltál, hogy az a szerencsétlen idol lehet h 20 órája van talpon, 4 órát aludt és eseményről eseményre kell járnia, ahol mindenhol 100%ot kell nyújtania, élete minden percét követik az emberek, és akkor tolongva odamész te h autogramot kérjél. Már te vagy kb a századik ember és azt mondod, h de nagy paraszt, hogy nem ugrott a nyakadba örömébe? Egy kicsit önző hozzáállás, nem gondolod?

Most nem fogom megkeresni a videót, de nyugodtan nézz utána, valahol a youtube-on fent van ahogy Cristiano Ronaldo kávezik vkivel egy presszó kerthelységében. Szó szerint egy kortyot nem tud inni a kávéból szerencsétlen, mert mindig valaki odamegy egy közös fotóra. Az első 20nál még egész jól tűri, de a végén már ő is elzavar mindenkit. És akkor ő a nagy paraszt ugye? Mert nem tud nyugodtan leülni meginni egy kávét. Néha nemcsak magunkra kéne gondolni. Érdemes végignézni a videót. Hidd el a végém te fogod sajnálni.

És igen lehet mondani, h neki elvileg mem az a dolga h neked megfeleljen, hanem h focizzon, szember egy idollal, aki valóban a te szórakoztatásodból él. Ezt csak azért hoztam fel példának, hogy vegyük már észre magunkat.

2021. márc. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Egy rajongói találkozó, vagy koncert keretein belül simán. Azon kívül tessék békén hagyni.
2021. márc. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%

8-as szerintem ezt te nem jelentheted így ki!

Az meg a másik hogy bármelyik normális hírességhez oda mennek az emberek normálisan akkor pont egy kpop idolhoz ne lehessen?! Akinek tényleg az a munkája hogy a rajongókat kiszolgálja nem beszélve arról hogy azért még is csak réteg hírességek lehet az most a bts is de pl nem hinném hogy egy akkora városban mint Budapest akkora lakossággal találkoznának 10-20 fannal többel (ott meg egy csoport kép megoldható)

De igen tők jó hogy csak így kijelented ki mit csináljon 😅😂🤣

2021. márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 oda lehet menni, csak kultúráltan! Hogyha olyan helyen laksz, hogy nem mennek oda kpop groupok akkor ez az alkalom, csak egyszer történik meg az életedben. Hogyha meg pont abban a városban laksz, mint az az x idol/group, akkor majd máskor megpróbálod.
2023. aug. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!