Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » ST22Lacikával mi baja szokott...

Pintér László kérdése:

ST22Lacikával mi baja szokott lenni a többi kamionosnak?

Figyelt kérdés
A kategóriát nem tudom, hogy jól választottam-e meg. Több kommentet olvastam ahol ilyen jellegű dolgokat írnak, hogy a kaminosok röhögnek rajta, olyan hülyeségeket mond, meg ilyenek, de konkrét példát senki nem írt. Válaszokat előre is köszönöm szépen!

2021. márc. 12. 10:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%

Ha nincs konkrét dolog, akkor irigyek inkább. Nem vagyok kamionos, de szerintem szimpatikus gyerek, a hibáit is tök őszintén vállalja. Illetve mikor tanácsot ad, mindig kiemeli, hogy ez az ő véleménye, neki így ment/működött.


Most az, hogy ezzel valaki nem ért egyet, azt jelenti, hogy neki más a véleménye az adott dologról mert neki máshogy ment/működött.


Laci többször elmondja, hogy nincs bevált recept, minden helyzet más, ahhoz viszonyítva kell mindig cselekedni.

2021. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%

Ez olyan dolog, hogy aki mormog rajta, adott a lehetőség, csinálja jobban, mutassa meg ő hogy csinálja... Idáig szerintem egy se jut el.

Én laikus vagyok a kamionos témakörben, viszont ettől független lesem a videoit, mert simán kellemes karakter.

2021. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Én nem az átlagos fikázókra gondolok, hanem azokra, akik azt írják Rá, hogy a rendes kamionosok lenézik, meg kinevetik, meg nem is rendes kamionos, meg ilyenek. De senki nem mondja meg, hogy miért, se azt, hogy konkrétan mi is a problémája a többi kamionosnak Vele. Amúgy Én is kedvelem, vagyis meg-megnézek pár videóját és nincs Vele bajom. Számomra kamionos videósok között MrProfesszor81 viszi a prímet. :) De azért Lacit is bírom, csak furcsállom, hogy már nem egyszer találkoztam ezzel a sztorival és Én, mint nem kamionos, nem tudom, hogy mi a gond Vele. Erre lenne jó pár összeszedettebb válasz.
2021. márc. 12. 14:13
 4/35 anonim ***** válasza:
96%
az hogy emlékezteti őket arra hogy egy semmire kellőek. Mondhatni tükröt tart eléjük, azok meg nem bírnak ránézni. Mert most őszintén, mi rosszat mondott valaha is lacika? Oké, hugyos parkolózok meg "többi kamionos" de ez még rohadtul nem ok a sértődésre :D Kis szurkálódások vannak, de szerintem jogosan is. Én csak dicsérni tudom, mert rengeteget segített pl a kütyükben, mikre érdemes figyelni, meg alapból egy olyan lehetséges képet mutatott, ami ráébresztett arra mekkora tróger voltam amikor egész hétvégén csak a filmeket bámultam. Nyilván ez akkora baj, néha kell a pihi, csak amikor már mondjuk 30 éve kamionozol, és MINDEN hétvégéd így telik, akkor azért érdemes elgondolkozni hogy mennyi értelme volt az életednek.
2021. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
*nem akkora baj -- akart volna lenni az előző hozzászólásban a filmezős rész :) Egy szerkesztés gomb elkellene
2021. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

ugyan nem vagyok kamionos, de ha mondjuk végigolvastál volna pár kérdést ezen az oldalon, rögtön választ kaptál volna:


- a 561/2006 rendeletről készített videójában elég sok pontatlanság van, amikor ezt felvetették neki, megsértődött és elkezdte sajnáltatni magát, hogy rá mindenki irigy

- rohadt fárasztó, hogy állandóan fikázza azokat, akik benzinkútnál alszanak, sztem attól, h ő nem szereti, még nem kéne folyton megjegyzést tenni másokra

- beszélt a nyelvtudás fontosságáról, hát..pedig a németje nyelvtanilag horror, az angolja maximum. gyenge középfok

-egyszer arról dumál, hogy nem érdekli a km, meg nem fog Angliába járni, pár hónapra rá meg folyton Angliát járja, és örömködik,h megvan a khm, szóval WTF?

- nekem laikusként úgy tűnik, h legtöbbször a kamionozás pozitív oldalát mutatja csak be


bár lacika jó minőségű videókat készít, borzasztóan túlértékelt, egy felfújt lufi. teljesen átlagos képességű ember nem épp agysebész rajongókkal (sorry).


annyi a különbség, h lacika azért viselkedik a kamera előtt, és több energiát fektet a videóiba, de sztem nagyon erős bizonyítási kényszer és frusztráció dolgozik benne.

2021. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
86%
azt alairom hogy fejben van egy kis defekt, a kamionozast meg youtubeot fullra a csalad ele rakja, lassan 50 evesek a felesegevel, meg gyerek sincs de mar a nyugdijrol beszel orokke meg hogy milyen fontos a felesege, es akk meg evekre a nyakaba vesz tobb hitelt a vontatokkal
2021. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

7/7


6os vagyok.


hát igen. egyszer mintha olyasmit mondott volna, hogy mindig kivesz pár napot egy hotelben, hogy nyugodtan szerkeszthesse a videóit, a felesége meg otthon várja.

ő dolguk, de kétségtelen, hogy elég fura ez így.


am asszem, csak 42 éves, de így is érdekes, mert elvileg már csak pár évet akar kamionozni külföldön gyerekvállalás előtt.

2021. márc. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

meg legalabb 3 evig muszaj lesz nyomni, most vette at a vontatot 3 eves szerzodessel, es ebbol nincs kitancolas... es ketlem hogy a 10 ezer euros kotbert lenyelne, az a "belfoldes billencsezes" meg nem hiszem hogy kitermelne a havi 800.000 ftos vontato berleti dijat + a tobbi koltseget. Szoval akkor lesz 45 eves, ugy tudom ebben a korban (nem tudom hany eves a felesege) eleg rizikos szulni, meg fura hogy egy huszoneves gyereknek hatvanas apja van meg anyja. Mindegy, ok tudjak, de szerintem a kor bezarult, es ugyan ott van mint amikor elkezdte, a karos szenvedelyek rabja volt, akkor pokergepezes, most az influencer szerep.


Amugy vicces amikor mondja hogy hanyszor voltak egyutt kirandulni a felesegevel... VIDEOCHATEN. What?! :D Marha nagy elvezet lehetett a felesegenek 4 fal kozott a monitort bamulni mig o tok jol erezte magat. :D De he, legalabb probalkoznak, sok kamionos csak a penzt lapatolja haza azt kesz.

2021. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Mondjuk huszonévesként Nekem is 60+-osak a szüleim. :)
2021. márc. 27. 17:19
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!