Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gal Gadotot miért kezdték el...

Gal Gadotot miért kezdték el megutálni az emberek az utóbbi időben?

Figyelt kérdés

Emlékszem pár éve még mindenhol áradoztak róla hogy micsoda jó nő meg mennyire aranyos meg a filmjei is sikeresek voltak, most meg pár hónapja egyre több helyen, többek közt itt a gyakorin vagy facebookon stb. egyre többen szidják, becsmérelik őt, hogy rossz színésznő, kényszeres pózolgató meg minden hasonló, az új filmje is bukott, meg ugye mellé az állandó, nem szűnő zsidózás....

Mintha kezdene eltolódni ő is az ellenszenves színésznők táborába. Pedig nem látom ennek az okát továbbra is egy gyönyörű, mosolygós, életvidám nő és szerintem színészileg is fejlődött. Mire fel a hirtelen nagy utálat iránta?



2021. márc. 23. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem utálják, legalábbis nem többen, mint eddig. Maximum sokan "unják", mert sokszor beszédtéma, pl itt a gyakorin is előkerül minden nap.


Tény, hogy nem túl jó színésznő, bár nem is kiemelkedően rossz, viszont nagyon kedvelhető ember.

2021. márc. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1es ezeket a kérdéseket mind 1 ember írja xD
2021. márc. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért unják, mert nincs benne semmi Hollywoodi, nem balhés, nincsenek erőltetett viccei, szinte önmagát adja, ami az amerikai emberek álomvilágában idegen, meg ugye a színészek degeszre keresik magukat, és ezt tök jól el is hitetik velük, ha csak Dwayne Johnsont, Ryan Reynoldsot és Robert Downey Jr.-t mutogatják nekik.


Los Angeles utcái sincsenek tele hajléktalanokkal, na meg a bűnözés, azon belül az erőszak diagrammája se ível felfele 1960 óta. Ja, a rendőrök is sok pénzt keresnek ott, és egyikük sem BLM-es, mert drogos négereket ölnek indokolatlanul, de lehet csak önvédelemből.

2021. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Senkit nem érdekel, egy nagy 0.
2021. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Én nem utálom őt, de a filmjei káros hatással vannak a bifidus essensisemre.
2021. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert most is mit művel?? Izrael pusztítha Gázát, ő meg játsza az áldozatot, hogy jaj Izrael háborúban van... agymosott hülye liba
2021. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
#6-os ezt a háborút most Gáza kezdte
2021. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

#6 Azt mondta, hogy békét kíván mindkét oldalon? Mi ebben olyan rossz?

De sőt. Ha nyíltan Izraelnek szurkolna abban sem lenne semmi, az a hazája.

2021. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Látszik, hogy ti ketten max. Annyi ideig nézitek a híreket, amíg a gombnyomás tart a Nickelodeonra...
2021. máj. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem, nem addig nézek híreket, sőt én nem csak híreket olvastam ott lakó emberekkel is beszéltem akik csak jobban tudják mint te...
2021. máj. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!