Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Avramlatosca miért ilyen gazdag?

Avramlatosca miért ilyen gazdag?

Figyelt kérdés
2021. márc. 26. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Gazdag? Mire gondolsz pontosan? Szerintem aki gazdag nem szorul lopasokra és nem kamu cuccokban tolja az instat. A hapsija egy egyszerű építő ipari munkás gyerek, aki hülyére dolgozza magát, cserébe ő otthon unatkozhat évek óta. Szánalmas ez az életstílus és szellemi színvonal, amin ő mozog, amilyennek tűnni akar a valag nagyobbitassal, önelégült az önpromozassal.
2021. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Első jól leírta!
2021. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
szerintem mindegy miért gazdag vagy az is lehet nem gazdag, csak annak akár tűnni. 100x szerencsésebb, jobb életű magyar instasokat követek mint ő. nem látom gazdagnak, ellenben megvetem a viselkedését, a tetteit. szerencsére a lopós sztorik után mar nem sokkal kikövettem.
2021. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Ó Kedvesem 😂 Ne ábrándozd túl magad, lopás, hazudozás, kamuzas, hantazas királynője a nő 😅 Aki nemcsak bambulja, hanem gondolkozik is, egyből leveszi 😉 Szerencsétlennek az egész élete egy flash, szerintem tolnak is valamit a hülye gyerekkel 😂😅
2021. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Ő az akinek beszóltak, hogy havi nem tudom mennyi pénzért élőzik a követőivel??? Én úgy emlékszem.. és sok más lehúzást is láttam már tőle. Szegénykém, ilyen az mikor csóri miskolci panelos pulyka izzadva keresi a kenyérre valót, munka helyett. Én is rohadtul szánalmasnak tartom, a gyereke cuki, de ez meg nem tartozik ennyi emberre.
2021. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Kinek mi számít gazdagnak!Jelenleg én is állok úgy segítsek 200 ezer ft-al hajléktalanokon vagy állatokon!Még talán egy mellműtétre is betudnék fizetni szoptatás után, de nem teszem:) Nem szabatom fel magam. Neki most a könyvekből van a seggműtétre pénze. Nem mondom biztos jól keres a párja. De Avram tipikusan az a borsodi nő, aki egy átlagos családból jön, borsodban ha valakinek jól megy arra irigyek az emberek. Na most ő pont ennek örül, ejjel nappal dolgozik a palija, gondolom jól keres, így meg kell mutatni, hogy ő nem nélkülözik. De a vér nem válik vízzé:) Ugye emellett ellop ezt azt, hű marad a régi életéhez. 😆
2021. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Most tette fel sztoriba, hogy olajban kisütött franc tudja mit visz ebédre (=igazi igénytelen kaja) a munkás férjének, aki tiszta kosz szegényem a munkás ruhájában, igazi munkás gyerekkel pocakkal..

Na pontosan ezért van szüksége arra, hogy ha vesz egy táskát még azt is muszáj feltennie, veretni, flexelni vele.. Tele van kisebbség erzettel és nagyon jól tudja, hogy ő még ezekkel is szerencsés, mert se körmöskent, se más munkakörben még eddig de jutott volna.

Az igazán gazdagok meg nem foglalkoznak ilyen piti dolgokkal. Nézd meg milyen emberek követik, foguk nincs. Na nekik jó ez a szint. Avram meg örül a fejének, mert behiszi magáról, hogy ő most tényleg valaki. Atika meg maholnap eltűnne, mehetne a híd alá a gyerekkel.

2021. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Csóri csávó 😂 Olyan gáz, szegény egy kulimunkás, csicskul egész nap a rabszolga, a hülyenő meg a tükörbe, kamerába szédeleg egész nap és műtéteken töri a fejét. 😂 Be van neki követve a világ összes CardiBje, az életükre nyáladzik, abrandozik 😂🤗 Szép az élet na 😂😂😂
2021. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
En a palijat nem bántom,amugy a palija vállalkozó az építőiparban. Most mit vigyen neki kaját? Kaviárt? Biztos azt visz amit kért. Szerintem nem azon van a hangsúly milyen kaját visz neki.Miert te miben sutsz? Zsírban? Rántott dolgokat altalab abban szoktak. Olívaolaj is létezik. Lecsepegteti rola, de legyen ez a legnagyobb problémád vele kapcsolatban. Engem az zavar igazan benne, hogy felrak minden baromságot,mit vesz. Kit erdekel? Más is rendel dolgokat, plusz ez a kamu szep vagyok, meg írjak neki milyen gyonoru, es mindig ott a filter neve. Konyorogom tenyleg ennyire hulye emberek élnek ezen a bolygón? Filteres fejekre gyonyoruznek? A nyári ruha kemeny, nyár van? 😂
2021. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Azért a kaviár és az egészségtelen junk kaja között van pár árnyalat.. de az igényes, egészséges, felső kategóriás kajától nagyon messze van. Hisz ő ezt akarja bemeselni, holott csak egy ripacs buta proli 😉 A filteres dolog már már kabaré kategória 😂
2021. márc. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!