Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alföldi Róbert ezt egy NŐ-nek...

Alföldi Róbert ezt egy NŐ-nek üzenhette?? Az a "És nem számít, hogy Te, milyen nemű vagy!" olyan mintha arra utalna, hogy egy hölgy felé szól az üzenet...

Figyelt kérdés

"És kedves Te, aki nem tudom, hogy itt vagy-e. Amikor reggel felébredek és amikor este lefekszem, a világ omlik rám attól, hogy máshol vagy. Az elhagyottság, a kudarc fájdalma nagyon mély. És nem számít, hogy Te, milyen nemű vagy!"

[link]



2021. márc. 26. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2021. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nőre utal. Különben nem írta volna oda azt is, hogy "és nem számít, te milyen nemű vagy" ha férfira gondolt volna,csak simán azt fejezte volna ki hogy hiányzik neki. Persze, ez csak a szubjektív véleményem.
2021. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudtommal Alföldi heterónak vallja magát, nem? Szóval több értelme lenne a "nem számít, hogy Te, milyen nemű vagy"-nak, ha férfira gondolt volna közben.


UPDATE: elolvastam a cikket, és most tudtam meg, hogy meleg. Így még több értelme van annak hogy férfire gondolt, és még értelmetlenebb lenne, ha nőre gondolt volna.

2021. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!