Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek HErBY-ről?...

Mi a véleményetek HErBY-ről? Milyen hatással van a "munkássága" a fiatalabb nézőire?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy x-edik YouTube-os hülyegyerek.
2021. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van még nézettsége annak a baromnak?
2021. ápr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mucopus ***** válasza:
78%
Többet érne ha rendesen dolgozna,nem a barom videózásal keresné a pénzt.
2021. ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Én már évek óta nem nézem őt, de szerintem mindig is próbálta eltávolítani magát a fiatal nézőitől. Joga van azt csinálni amit akar, nem az ő felelőssége, hogy ki nézi.
2021. ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
régen még kérdőjel volt az stílusa miatt, de most h alig nézik nincs nagy hatással bármiben is
2021. ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem értettem a Herby jelenséget. 1-2 videójába belenéztem, de soha nem tudtam felfogni, hogy miért nézik az emberek a videóit - persze lehet, hogy csak nem néztem eleget belőle, hogy rákapjak - de késztetést sem éreztem rá, hogy nézzem.

Herbyből nekem kb. annyi jött át, hogy értelmetlen dolgokról irtó hosszan és összeszedetlenül beszél a kamerába rémes stílusban.


Kérdező, te mit értesz Herby munkássága alatt és mire gondolsz, hogy hatása lehet a fiatalokra? Szerinted milyen hatással lehet?


Dancsó Péternél pl. régóta és egyre erősebben érzem azt, hogy kimondottan kártékony a fiatalokra az a gúnyolódás kultúra, ami nélküle is létezne, de ő iszonyatos népszerűséggel terjeszti és elfogadottként mutatja be. Ahelyett, hogy hozzájárulna, hogy a fiatalok leszokjanak a gúnyolódásról, egymás piszkálásáról, ami rengeteg lelki sérülést okoz, ő inkább ráerősít erre és rossz példát mutat, újabb ötleteket ad hozzá, hogyan lehet másokat szekálni. Ami valószínűleg sok követőjénél ráerősít, hogy ugyanígy viselkedjen, hasonló stílusban beszóljon másoknak és ne törődjön mások érzéseivel, eredményeivel. Különösen, hogy a jó dolgokkal egyáltalán ne törődjenek, csak a rosszat és gúnyolhatót lássák meg mindenben. Ezzel csak még több sértett és egymást csak sértegetni tudó ember lesz. Dancsó ráadásul rendkívül szórakoztatóan csinálja ezt, ezért iszonyú népszerű - és fokozottan kártékony, amit csinál...

2021. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!