Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért váltott ki megbotránkozá...

Miért váltott ki megbotránkozást Várkonyi Andrea, Mészáros Lőrinccel való kapcsolata?

Figyelt kérdés

Hisz ez megszokott híres, szép nők, általában gazdag sikeres férfiakkal vannak.

Én már rengeteg ilyet láttam, nem értem mai napig ez miért ennyire kirívó. Nem provokációként kérdezem, rengeteg ilyen van a sztárvilágban, model nő+gazdag vállalkozó férfi.



2021. ápr. 28. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát mert mi akartunk lecsapni Lőlőkére.
2021. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Csakhogy lölő nem gazdag vállalkozó,hanem Viktor és a fidesz pénzét örzi és ezzel az andrea is tisztában van.

Vagyis csak a "konzervatív" látszat miatt vették meg a gázszerelőnek.

Egészségükre...

2021. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Azért, mert teljesen életszerűtlen az, hogy egy ilyen szép nő beleszeressen egy bunkó, undorító hájpacniba.
2021. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Andi is már 50 éves. Ez már nem egy mai csatakanca.
2021. ápr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Főleg az ellenzék részéről vicces. Gyurcsány a pápai proli biztos a szépségéért, finomságáért vette el Dobrevet XD
2021. ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Sikeres és gazdag férfi a Bojár Gábor. Tudja itt bárki ki Bojár Gábor felesége? Nem? Na ezért nem jó a kérdésed. Mészáros Lőrinc nem egy sikeres és gazdag férfi hanem egy közpénzen felhízlalt bunkó, buta gázszerelő. Tök mindegy kihez menne hozzá, nyilván bulvár téma, hogy a leghíresebb stróman kit vesz el.
2021. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Mert egy két diplomás orvostól, aki ráadásul szép is és saját jogán valamilyen szinten karrierje is van, attól többet vártak volna sokan. De ha megnézzük a korábbi párválasztásait, akkor azért sejthető volt, hogy valami nem stimmel vele
2021. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
74%
Szerintem azért disszonáns a kapcsolatuk, mert Lölő mint férfi egy rendkivűl jelentéktelen ember és ha nem lenne pnze, akkor Várkonyi rá sem nézett volna. De felteszek egy apró kérdést: el tudjátok röhögés nélkül képzelni, hogy a túlsúlyos nagyhasú amorf csöpögő nyálú Lölö erölködik a csinos kivánatos Várkonyin ? Na ugye !
2021. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Van az a pénz, amiért egy ilyen rusnya hájpacni is megszépül 😁


Mondjuk én csalódtam Andiban mert amióta megcsináltatta a melleit, szerintem sokat változott.

2021. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!