Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sokan mire alapozzák ezeket a...

Sokan mire alapozzák ezeket a dolgokat Avramról?

Figyelt kérdés

Rengeteg pletykat olvastam itt róla és nem értem a többségét.

1. Az energia ital lopás, erről tudom, hogy igaz, mert láttam a storyt.

2. Fenékműtét

3. Ruhát lopott vagy valamit lopott ez is változó a kommentekben

4. Van szexvideója

Most ezek csak pletykák amiket elhisztek vagy van konkrétvbizonyíték rá?



2021. ápr. 30. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Most Te vagy egyáltalán nem követed őt vagy tényleg nem látod a fatoluaz erdőt. Tegnap feltette sztoriba, hogy Marbellan van dr. aslaninal, odairta, I am ready.. ez a doki hatalmas fenekeket készít, megnéztem az oldalát..


Lopós sztorit nagyon gyorsan levette, de sokan lementettek és fenn van egy másik insta oldalon amit nem ő kezel. Szerinte bekaphatjak a rendőrök, ő ezt így szokta.


A többiről nem tudok pontosabbat, de egyet mondok neked. Szoktak terjeszteni emberekről dolgokat és én megfigyeltem, hogy gyakorlatilag mind igaz. Nem véletlenül! És elég sok hazugság, aljasság már leleezodott róla.


Ajánlom figyelmedbe instan a bad fun oldalt. Írd be a nevét és kidobja. Nem tudom ki csinálja, de elég jól összeszedte a dolgait. Szóval összességében nem véletlenül van neki "hírneve".

2021. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem. Én elhiszem, hogy valaki nem kedvel egy embert, de ez mi a szar? Full pszichopata aki ezt az oldalt csinálja...
2021. máj. 1. 04:44
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem full pszichopata Avram.. ízlések és pofonok! Mióta kiderült a rengeteg hazugsága én teljesen kiábrándultam belőle. Ahogy olvastam elég sokan vagyunk így. Én amit észrevettem, hogy nem nőtt/egyre kevesebb követője lett az elmúlt egy évben. Nem mindenki szeret egy hiteltelen, hamis embert követni ;)
2021. máj. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát aki kirakja a hájas seggét meg a hasat "ellen példának" xD, mintha az annyira formás lenne és ez alá irogat avramnak, egy általa készített gyűlölet oldalon, amit kemény 50ember követ, az nem csak pszichopata, de testkép zavaros is. De hát egy ilyen személyt biztosan jobb követni, bár amennyire megsértődtél, meg bereklámoztad ezt a bad funt elég feltűnő, hogy te vagy az. Ne képzeld olyan okosnak magad ;)
2021. máj. 1. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Ha követed, akkor hol voltál mikor kitette a lopós sztorit? A fenekműtêt is teljesen egyértelmű. A többi dologról azt olvastam, hogy azonnal töröl minden ezzel kapcsolatos dolgot. Csak azért kérdezem, mert nekem elég érdekes, hogy ezeket nem láttad, ha követed?
2021. máj. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

És a bad funt le is töröltette.

Na vajon ki lehet a kérdező?😂😂

Nyomozod h hol van még rólad valami? Megsúgom..sok helyen.

A kamuéleted előbb utóbb maga alá temet.

🐽

2021. máj. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!