Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van itt aki ismeri személyesen...

Van itt aki ismeri személyesen Osváth Zsoltit?

Figyelt kérdés
Milyen ő, mint magánember a hétköznapokban? Milyen volt még az ismertté válása előtt?

2021. máj. 4. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
meleg 💖
2021. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%

"Milyen volt még az ismertté válása előtt?"

Azaz milyen jelenleg? mert hogy nincs híres ember ilyen névvel. (Random youtube videósok =/= híres ember, ennyi erővel én is az vagyok mert nekem is van youtube csatornám.)

2021. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
hagyd már ezt a demagóg dumát 2-es :D
2021. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1-es, köszi, azt magamtól is tudtam, hogy meleg.

2-es, nekem is van youtube csatornám, de én azért 20 feliratkozóval bőven nem mondhatom magamat azonos szintnek Zsoltival. Azért bocsi, ha hülyén fogalmaztam meg.

2021. máj. 5. 17:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 12708 feliratkozóm van jelen pillanatban, de attól még nem leszek sajnos sztár.
2021. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ki mondta hogy sztár :D
2021. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Én ismertem őt személyesen.

Teljesen más, mint amit a videóiban látsz.

2021. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt fejtse már ki utolsó, mert szerintem, mindenkit érdekelne.
2021. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Állami gondozottként nőtt fel, korán meg kellett tanulnia, hogy mivel tudja manipulálni az embereket, hogyan tudja felhívni magára a figyelmet, hogyan tudna kitörni stb. Bármi áron!


Aki nézte anno a való világ műsorban, tudja, hogy milyen szemétségeket megcsinált másokkal, csak azért hogy műsorba kerülhessen, hogy foglalkozzanak vele. Mára már több esze van, és rájött, hogy mi hozza a pénzt, az ismertséget. Vagy a mártír szerep, vagy a népnevelő szerep, vagy a kioktatás stb. ezeket fejlesztette mára nagyon jól ki, ebből él.

De ez számára munka, ezek megszerkesztett videók, előre összeállított kérdésekkel, nem ez alapján kell megítélni az ő személyiségét. Ahogy én őt ismerem, valójában még mindig az a sebzett lelkű kisfiú, aki mindenkire irigy akinek bármivel több van mint neki, vagy külsőleg jobb adottságai vannak. Szemrebbenés nélkül képes bárkit kicsinálni, mosolyogva akár, majd ha az illető visszatámad, akkor rögtön elbújik a mártír álarc mögé.

Szegényt valójában én sajnálom, hiszen egyetlen fegyvere maradt, az, hogy rengeteget tud beszélni. Ebből próbál most profitálni.

Viszont soha nem lesz normális emberi kapcsolata, családja, gyerekei, normális munkája stb. és ezt ő is tudja.

2021. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy kicsit illúzióromboló lehet, de valahogy én sem érzem sokszor őszintének a megnyilvánulásait. Hasonlót olvastam már vmi fórumon, amiket írtál, meg olyasmi, hogy a meleg közösség nem szereti, lenézi, mert túl álságos.

Az elején egyébként szimpatikus volt, de mára átment egy beképzelt megmondóemberré, aki kötelességének érzi, hogy elmondja az ő magánvéleményét, persze a sok tizenéves issza a szavait. Az övétől eltérő véleményt nem fogadja el, Pl. letörli a kommenteket, amik nem dicsérik. A kezdeti videókban mondta, hogy nem akar politizálni, de aztán kibújt a szög a zsákból, szépen beállt a sorba.Szerintem kicsit túltolja ezt a meleg témát, elfogadást hirdet, de azt nem tudja elfogadni, hogy ezzel valaki nem ért egyet, de ennek ellenére rendszeresen rugózik Pl.: A Pesti Srácokon, a Pesti Tv-n, a fideszeseken, a mi hazánkosokon, sokszor házhoz megy a pofonért, semmivel sem jobbak az ő videó, ugyanúgy gyalázza őket. Egyébként nincs vele bajom, a viselkedése és a folyamatos szerepjátszása idegesít inkább. Abban tényleg igaza van az előttem szólónak, hogy sokszor manipulatív, passzív agresszív (interjúkban) és mártírkodik.

2021. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!