Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hódi Pamelának ma program...

Hódi Pamelának ma program császárja lesz?

Figyelt kérdés
Kitette, hogy ma jött el a nap, akkor ezek szerint ez progr császár nem? Ha ő vajúdik honnan tudja, hogy ma lesz meg a baba? Simán lehet, hogy éjfél után 5perccel. Vannak ilyen szülések, nem is ritka. Nekem ez olyan furcsa. Vagy már eleve meg van beszélve, hogy mikor veszik ki a picit?

2021. máj. 7. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ő kérte a napot. A kórház tudja meg látja hogy hogy jó a babának ők döntik el mikor szülesztik meg az anyukát
2021. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
"nyilván" ----- miből gondolod hogy nyilván ez számodra? Elég sok celeb maga kéri a napot..
2021. máj. 7. 10:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Írtam hogy a kórház dönti el. Szültél már császárral? Ha nem akkor nem tudod hogy megy
2021. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondolom 1000 féle út van. Magankorhazban meg még több..
2021. máj. 7. 10:53
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Oké bocsi azthittem idősebb vagy. 13 évesekkel nem állok le vitatkozni szülésről.
2021. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Természetesen szültem, megbeszéltük az orvossal, hogy mikor akarok, aznap reggel bementem és indították... (szükséges volt)

De anúgy is ha valakinek beindul a szülés akkor eljött s nap, nem?

2021. máj. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is szültem mar természetes úton, de az nem kompressziós harisnyaval a lábamon történt. Gondolom ez császár tartozék.
2021. máj. 7. 14:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt bárki megkapja aki vizesedik.

Én is programozott császárral szültem, magánkórházban az orvos döntött a napról, de nekem végül korábban lett 3 nappal.

Attól, hogy celeb még ugyan az a szabályok vonatkoznak rá, mint másra. Elég lenne ezekből a Pamelás kérdéseidből. Unalmasak. Mit érdekel ennyire?

2021. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A harisnya trombózisra való. Én is vizesedtem, meg még jó sokan és nem volt semmilyen harisnya. Nem gondolod, hogy más is tehet fel kérdést, és tovább gondolja ha elolvas egyet.
2021. máj. 7. 14:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, közöd?
2021. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!