Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jó arc Joker XIII youtuber?

Jó arc Joker XIII youtuber?

Figyelt kérdés

2021. máj. 10. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ki?
2021. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos jómunkás ember...
2021. máj. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy jó arc. Egy buta, nagyképű ember, igazi proli.


Nem véletlen, hogy 12 órában dolgozik több műszakban.

2021. máj. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
94%
A videóiban sokszor viselkedett kínos,alpári módon és sok unszimpatikus megnyilvánulása volt eddig. De! Futárként dolgozom és egyszer neki kellett kiszállítanom egy ételt,a panelt azonban,amiben lakik nehezen találtam meg. Többször is felhívott és végül útbaigazított,de nagyon türelmes volt,ahhoz képest hogy sokat szerencsétlenkedtem. Utána felvittem az ételt neki és borravalóként kaptam tőle 500 ft-ot! Pedig ez az ember ápolóként dolgozik,nem veti fel a pénz. Sok mindent lehet mondani róla,de azt nem,hogy rosszindulatú lenne,semmiképp sem,ahogy én tapasztaltam,nagyon is jó arc! írta felettem valaki,hogy azért dolgozik 12 órában,mert egy buta proli. Lehet,hogy több ésszel többet kereshetne kevesebb melóért,de akkor is dolgozik,becsületesen végzi a munkáját,az pedig az ország szégyene,hogy egy ápoló fizetése ennyire alacsony...
2022. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4:

3-as vagyok.

Elhiszem, hogy kedves volt veled, és a youtubeon is vannak normális pillanatai. De!


láttad azt a videót, amiben betegszállítóként részegen covidban elhunyt kövér embereken gúnyolódott?

vagy amikro azt mesélte, hogy egy a pisztollyal ijesztett el egy hangoskodót az egyik téren?

vagy amikor beszólt neki vki a yutubon, erre kihívta a színházhoz verekedni?:D videót csinált róla, hogy várja a kommentelőt.

ez a csávó nem komplett, akármikor jöhet nála egy újabb roham.

2022. márc. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ezeket nem tudtam róla :D
2022. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Azóta megnéztem a Hamiltonos videóját...ez a tag tényleg k*rvagáz!!! :D
2022. aug. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7:


most én is belenéztem, mert már nem emlékeztem rám. 3 percig bírtam.


Sztem részeg, vagy be van kábítózva, és nem is érti a törvényt, amiről magyaráz ez a szerencsétlenség. ilyen az, amikor egy átlagnál butább ember jól megmondja a frankót, köszönjük!


ebből a csávóból nem lesz már semmi.

2022. aug. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a frusztralt, tajekozatlan kisember mintapeldanya ez a tag. Ugy próbál egyeniseg lenni, hogy zöld a haja es szet van tetovalva, de hót unalmas és egyszerű a tag.
2023. febr. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!