Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi az oka annak,hogy egy...

Mi az oka annak,hogy egy csomó Ausztrál ember befut Hollywoodban ?

Figyelt kérdés

2021. máj. 12. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Kikre gondolsz? Amúgy brit, francia stb. emberek is szép számmal befutottak már arra.
2021. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sok mindenkire Ausztrálok közül. Hugh Jackman,Nicole Kidman,Margot Robbie,Az a szőke hajú csak a dexterből,Brie Larson. Egyenlőre ennyi jutott eszembe ,de én úgy érzem,hogy nagyon sok Ausztrál befutott színészként. Thor színésze is. Az ausztrálok jelentős részének tipikus arca van és szőkék. Eskü. Van bennük valami amiből egyből megmondanám,hogy ő Ausztrál.
2021. máj. 12. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Brie Larson amúgy nem ausztrál. Hugh Jackman és Yvonne Strahovski (a szőke csaj a Dexterből) szülei pedig mind bevándoroltak Ausztráliába, úgyhogy egyikük sem onnan származik tulajdonképpen.

De szerintem főként az angol nyelv ismerete miatt válnak könnyebben sikeressé, mint például egy francia vagy német színész. Rengeteg ismert brit vagy kanadai színész is van, valószínűleg hasonló okból.

2021. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van. Rosszul emlékeztem . Szóvan csak az angol nyelv a titok.
2021. máj. 12. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!