Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek miért cserélték...

Szerintetek miért cserélték le az X-faktor mentorai közül Dallos Bogit Csobot Adélra?

Figyelt kérdés

2021. máj. 15. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül lecserélték, lehet csak nem vállalta.
2021. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Mert a Csobot még a Dallosnál is irritálóbb nőszemély.
2021. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bogi a karrierjére szeretne koncentrálni ezért nem vállalta el. De jobb lett volna ha mást választottak volna. Adélt már az Álarcos énekesben sem csíptem.
2021. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
És szerintem Bogi jobban is néz ki...
2021. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2essel egyetértek
2021. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen nem ismerem Adélt, úgyhogy csak az alapján írok, amit a képernyőn látok s a mukájáról fogok írni, nem arról, hogy ő milyen ember.


Nem vagyok hajlandó olyan műsort nézni, amiben ő zsűrizik. Ha ól tudom, Boginak valami munka miatt nem fért volna az idejébe az x faktor, de Adél borzasztó választás a helyére.


Gondolom azért őt választják, mert jobban vonzza a nézőket. Az Adélt utálók azért hogy, majd amikor jól megmondják az ismerőseiknek hogy mennyire utálják őt, akkor új példákat is elsorolhassanak.


A többiek meg azért mert legalább nem kell a magazinokat megvenniük a nézőknek, ahol Adél interjút ad;na megkapják a kis szaftos pletyiket úgy, hogy odakapcsolnak, ahol Adél van hiszen ő aztán elmesél mindent a magánéletéről.


A kamaszok meg azért, mert maga Adél kinézetre is olyan, mint a gyerekek akikkel együtt jártam gimibe és viselkedésileg is néha.


Ha jól megnézitek a tehetségkutatókat már rég nem arról szól, amiért léterehozták, hanem a zsűriről szól és Adél az aki a fentiek alapján a legtöbb nézőt tudja hozni.


De én továbbra sem vagyok hajlandó őt nézni, mert engem továbbra is a tehetségek érdekelnek és bár Adél hangja szép, de nem ő van a színpadon, nem ő érdekel engem.

2021. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Valamennyire azért mégis csak több köze van a zenéhez, mert 3. helyezett lesz az egyik évadban. Bogiról meg senki nem tudott semmit a műsor előtt. Én Bogival nem nézném, az a nő borzasztó, nem ért semmihez, a jókat hazaküldte, a rosszakat beválogatta az élő show-ba. Botfülű és tehetségtelen, ráadásul a szimpatizánsait helyezte előtérbe, hazaküldött egy tehetséges roma, erdélyi és duci lányt, szóval még rasszista is. Idióta egy nőszemély. Adél legalább ért valamit hozzá, habár Tóth Gabi is jó mentor és zsűritag volt, ahhoz képest hogy sokan utálták. Én nem utálom őket, ez csak az emberek fejében létezik, hogy utálni kell valakit, mert szerintük az ilyen laikus Dallosok a jó mentorok, egy hajléktalan az utcáról jobban el tudja dönteni kinek van hangja és helye az élő show-ban mint az a nő.
2021. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 teljesen egyetértek. Dallosnál irritálóbbnak lenni nehéz, de Adélnak sikerült.

#3 igen, a nem létező karrierjére akar koncentrálni. Nem is lesz neki soha. Szerintem szimplán kirugták.

2021. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#7-essel értek egyet. Dallos a rosszakat bejuttatta az élő showba, utáltam az előző xfaktort. Adél meg egy életvidám csaj, én szeretem őt nézni a képernyőn, jókat jutattott be, akiket kellett, szval minden király. Megvan a véleménye is, határozott, jó mentor. Ért a zenéhez is. Nem volt rossz választás. Most kit raktak volna a helyére, de őszintén. Keresztes Ildikót? :D
2021. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!