Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hódi Pamela most akkor kiarusi...

Hódi Pamela most akkor kiarusitja a második gyerekét vagy sem?

Figyelt kérdés
Azt nyilatkozta, hogy megbánta, hogy az első gyereket kitette a médiának. De minden jel arra utal, hogy megint pénzt fog csinálni a gyerekből. Már játszik az infókkal, direkt nem mond semmit. Csak nekem furcsa ez? Tehát továbbra is ebből apellal pénzre?

2021. máj. 17. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

És mi a baj azzal, ha eladja a gyereke első képét, első infókat? Kap egy csomó pénzt, amiből vesz a gyereknek cuccokat, vagy elrakja a gyerek számlájára.


Őszintén, te nem ezt tennéd?

2021. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Azért natival más volt a helyzet mert az édes életben szerepeltek. Meg szerintem inkább arra gondol vele kapcsolatban hogy kitette annak a cikrusznak tvben hogy az apjával mindig veszekedtek stb
2021. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem itt nem ez a helyzet. Az első gyereknél a komplett szülést végigforgatták, meg ami előtte-utána volt, az a rengeteg cirkusz a Berkivel. Most egyszerűen csak az van hogy visszatart infókat és kész. Az is lehet, hogy nem is fogja megosztani pl a gyerek nevét, vagy majd csak jóval később.
2021. máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Most olvastam egy cikket, hogy már voltak fotózáson a babával, de nem fogja reklámozni a gyereket. Gondolom max egyszer látható lesz majd a címlapon, mint pl Radics Giginél akkor lesz majd a neve is publikus. Berkiék ezzel szemben tuti, hogy pénzt fognak csinálni a gyerekből. Mazsi állítólag holnap online be fog számolni a teherbe eséséről és azt is elárulták, hogy 400.000 ft-ért. De Berki már a válást fontolgatja. Nagyon letört "szegény", hogy nem fia lesz.
2021. máj. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most osztott meg egy képet a kisbabáról, de csak oldalról látszik. Tóth Evolet Olívia a neve. De írta, hogy nem fogja mutogatni, majd ő el dönti később, hogy szeretne e újságokban szerepelni vagy sem.
2021. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, közöd?

Pamela nem olyan agyatlan, mint Berki meg a neje.

2021. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!