Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zimány Lindának ki a párja,...

Zimány Lindának ki a párja, ki veszi neki azokat a darabonként közel 10 milliós szerelem karkötőket, amiből több is van a kezén?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 20:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
37%

Cartier karkotok vannak par szaz ezer ftert is.

De lehet szponzoralt tartalom is, ezt a ceg kuldi ajandekba.

Maga az influencerkedes sok penzt hoz, van aki 1db reklam posztert elker 500 ezret , kiszamolhatod mennyit keres vele.

2021. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Nemtom,de nekem is utalhatna.
2021. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Első, ezt nem gondolhatod komolyan. Azok a Cartier karkötők 8 milliósok, az olcsóbbak sem kevesebb mint 2 milliósok a kezén és a Cartier nem szorul magyar celebekre xd
2021. máj. 18. 21:28
 4/14 anonim válasza:
30%

Na, en meg mindig normalis hangnemben fogok neked valaszolni, te hiaba nem vagy ra kepes.

Nem kovetem a not, nem is erdekel mi van a kezen, de az ekszereket szeretem es ismerem, igy megjegyeztem ennek a markanak is vannak olcsobb ekszerei.

Arrol meg vajmi keves fogalmad van mekkora ceg es melyik ceg kivel szponzoraltat, de ez is csak egy opcio volt.

Meg mindig ott van az is, hogy degeszre keresi magat a posztjaival, attol, hogy egy nonek draga holmija van , nem biztos hogy a cukrosbacsi vette ;)

Neki ez apropenz.

Teremts magadnak olyan eletkorulmenyeket, hogy ne azon kattogjon az agyad este 10kor ki mibol vesz mit vagy kitol kapja.

2021. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem fura lenne ha egyszerű influencerként közel 80 millió lenne csak a kezén, dehát kitudja
2021. máj. 18. 21:53
 6/14 A kérdező kommentje:
Még Vajna Timi kezén sincs ilyen értékű, pedig hozzá képest vagyonban LInda azért a kanyarban sincs
2021. máj. 18. 21:55
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Már akkor a csuklóján volt, amikor Kedves Ferenccel járt, gondolom, tőle kapta ajándékba.

De mintha rémlene valami interjú még Dzsudzsák időkből, nem is maga a karkötő maradt meg, hanem hogy csavarhúzóval lehet le és felvenni.

2021. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Dubai

Magyar hotelekben gruppenek repülővel érkező bacsikkal

Ügyvedkedik

Dzsudzsakot is lehúzta

2021. máj. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Izgulok most szegény Andorért...
2021. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tényleg, már akkor is rajta voltak 2 kivételével
2021. máj. 19. 10:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!