Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi értelme van olyan celebeket...

Mi értelme van olyan celebeket követni Instagramon, akik abszolút semmit nem tettek le az asztalra?

Figyelt kérdés

Tehát nem elismert sportolókra, színészekre, írókra stb. gondolok, hanem olyanokra, akiknek a legnagyobb teljesítménye az, hogy anno részt vettek valami valóságshowban, jól néznek ki, vagy csak szimplán a megfelelő emberrel dugtak.


Mit adnak nektek ezek az emberek? Mit tesznek hozzá a semmitmondó fotóikkal az életetekhez?


Megnéztem egy ilyet a napokban, nagyjából ilyen posztokból tevődött össze az oldala: mosolygós szelfi, reklám, kép a kedvessel, kép a gyerekkel, természetfotó, reklám, épületfotó, reklám, béna idézet.


Mik azok az indokok, amik miatt ilyen tartalmakat igényeltek egy vadidegen embertől?



2021. máj. 19. 18:03
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
64%

Én pl. szeretek szép fotókat nézni.


Nem kell őket követni, követhetsz nyugodtan Novel-díjasokat is.

2021. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Nobel*
2021. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És nincs senki az ismerősi körödben, aki szép fotókkal jelentkezne? :D
2021. máj. 19. 20:35
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Kb. mintha én írtam volna ki ezt a kérdést, annyira egyetértek vele. Előttem is rejtély ez a jelenség, hogy ugyan mi érdekes van ingyenélő, soha semmit az asztalra le nem tett ripacs celebekben, és elkeserítőnek találom hogy ennyi embert érdekel ilyesmi.
2021. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Tök mindegy mit tettel le vagy mit nem,elérik amit akarnak...nézettséget szereznek. És annyira a képedbe tolják magukat, hogy sokan azért kezdik el követni. Majd persze le se szarják ,de észrevettem (nincs instám) hogy sok fiatal több ezer embert követ,csakhogy kövessék vissza
2021. máj. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Nekem is megjelennek kéretlen tartalmak Instán, de én nem úgy védekezem ellenük, hogy bekövetem őket.
2021. máj. 20. 12:21
 7/9 A kérdező kommentje:

Noha több tíz-, vagy inkább százezer magyar követ ilyen személyeket és közülük valószínűsíthetően jó páran böngészik a gyakori ezen rovatát, válasz alig érkezett.


Kiemelem a kérdést, hátha még jobban megvilágosodom.

2021. máj. 26. 09:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Saját erőmből megszereztem a diplomámat, dolgoztam a tandíjért mellette tanultam, mègis albérletben èlek. Más meg 8 àltalánossal szájhősködik youtubeon, aztán ebből saját lakásban él nem is akárhol, nem is akármilyenben. Undorító ez a világ, felborultak az értékrendek.
2021. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme van a kereskedelmi csatornáknak?


Egy rakás gyökér telebssza reklámmal. Aki erre gerjed, hogy 5 percenként reklámot lát az nézze.



A celeb dettó ugyanez: Minden posztja reklám. Nézze akinek nincs jobb dolga.



Mire jó a reklám?


Hogy megvedd azt a szrt és elköltsd a reklámozónál a pénzed.



Tehát kinek jó az egész jelenség?


A celebnek. Pénzt kap a reklámozásért.


A megbízó cégnek. Megnő a forgalma és nagyobb eséllyel veszik meg a reklámban szereplő szrt.



Kinek nem lesz jó?


NEKED, mert azt hiszed, hogy attól a szrtól olyan leszel mint a celeb.


(nem leszel olyan)


(nem lesz jó neked az a szr amit megveszel)


(nem lesz pénzed)



Mégis nézed a celebet mégis vásárolsz...


Hát erre lehet azt mondani, megérett a világ a pusztulásra.



ÉBREDJ ÖNTUDATRA! NE KÖVESS CELEBEKET! NE TÖMD A ZSEBÜKET!

2021. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!