Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most akkor Hódi Pamela megint...

Most akkor Hódi Pamela megint császáros volt?

Figyelt kérdés
Nem jövök rá a kiírás alapján.

2021. máj. 20. 08:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
egészen biztosan
2021. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Ez miért nem mindegy ? Ezer ilyen kérdés van már, nem teljesen mindegy nektek ki milyen módon hozza világra a gyerekét? Tudom divat a császárt a könnyebbek útnak beállítani, de nem az.
2021. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kérlek hord el magad a hülyeségeddel és keress egy pszichológust. Egy sima kérdésből... 🤯
2021. máj. 20. 14:57
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Hülyeségeivel? Pedig igaza van, ez kb az anyukára és a férjére tartozik, senki másra. Vagy mégis mi lesz más az életedben ha megtudod hogy szült?
2021. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, közöd?
2021. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem én akartam média celebbé válni, nevetséges válaszok ezek.. Nem a Pirikéről kérdeztem a szomszédból, hanem egy olyan nőről, aki elég sok mindent kirakott az életével kapcsolatban.


Amúgy meg azért érdekelt, mert Pamela a Kandasz Andi műsorában azt nyilatkozta, hogy mindenképp szeretne természetesen szülni második gyereknél. Majd biztos megint lesz interjú, de sajnálom, hogy ismét nem sikerült neki.

2021. máj. 21. 17:26
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Biztosan nagyon sajnálod. Csupa jóindulattal beszélsz róla , biztosan szíveden viseled, hogy neki hogyan "sikerül szülnie". Reméljük Pamela fel tudja majd dolgozni, hogy csalódást okozott neked ezzel
2021. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hidegen hagy a véleményed..

Köszönöm annak, aki a kérdésemre válaszolt.

A frusztrált nőknek meg pszichológus.. mennyien belebetegszenek egy császárba..

2021. máj. 21. 21:31
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Frusztrált? Egyedüli frusztrált az aki azon kattog, hogy egy tv ben látott illető hogy szült...
2021. máj. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát képzeld újságokat szoktak eladni ezzel, mert érdekli az embereket. Dér Heni is címlapon a szüléssel kapcsolatban, jééé. Beteg az újságíró meg az emberek, akik megveszik mi.. aham persze.


Az a beteg, hogy egy egyszerű kérdés alatt vered a nyálad, mert bizonyos nőknek totál frusztráltsagotw okoz. Gondolom a császár miatt ugrotok ennyire. Természetesen szült nők általában rohadt büszkék magukra, a császárosok meg sokan be vannak feszülve..

2021. máj. 22. 06:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!