Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hódi Pamela miért tiltja...

Hódi Pamela miért tiltja folyamatosan a kommenteket?

Figyelt kérdés
Mi zajlik a komment szekcióban, hogy állandóan letiltja egy idő után. Én meg lemaradok. Szerintem valami nem stimmel nála..

2021. máj. 25. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Mert a Mazsola fan szekció folyamatosan beszól a képek alatt.

Az ő rajongói meg merő jóindulatból beírogatják, hogy a Berki és a felesége ezt és azt csinál.

Én megértem, hogy erre nem kíváncsi.

2021. máj. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Mert szeretné megélni a gyermekágyi időszakot és nem kommenteken idegeskedni? Teljesen igaza van
2021. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem kedvelem alapvetően, de szerintem ez bölcs döntés. Végre a celebvilágban valaki, akinek szent a család, és ezáltal védi meg, plusz a gyermekágyi időszak nem arról szól, hogy idegenek kommentjeit moderálja meg neadjisten vitatkozzon bárkivel. Ahol promóció van, ott talán nem, de ami a családjáról szól, ott kikapcsolja, ez tök oké. Plusz amilyen intelligensen kezelte a kislánya születésének és a nagyobb lànya (nem) posztolását, engem kifejezetten meglepett, látszik, hogy túlnőtt már valamelyest azon a média személyiségen, akit megismerhettünk benne sok éve. Így hogy egy ízléses fotót kitett négyükről, komment lehetőség nélkül így akkor az sincs, hogy rejtegeti, nem adta el egy újságnak sem (még), plusz így akkor nem tudtak belekötni, hogy miért ezt a nevet adta, miért így meg úty szült, stb. Ennek ellenére soha nem lesz számomra szórakoztató a profilja, nem leszek rendszeres látogató, ezt csak úgy elmondtam pozitívumként.
2021. máj. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem gaz ez a "jajj mindenki hagyjon beken, szükségem van a magánéletre" - kivéve ahol a promók miatt pörgetni kell az instat, ugyebár, vagy ha neki olyan a kedve... nyilván kap hülye kommenteket, de ezeket az embereket ő vonzotta be a "minosegi" tartalmaival.
2021. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
4 igazad van, de még a Berkivel közös élete miatt olyan hírnevet szerzett, amivel még akkor bevonzotta a legalja suttyókat, mint követők, mikor még együtt voltak. Mostmár ez a legtöbb sajna, amit kihozhat a helyzetből. Hiába lenne azóta agykutató professzor, akkor is megpecsételné a sok média szereplés a hátralévő életét, ugyanezek a suttyók követnék mint most, naponta magyarázkodhatna mindenkinek ugyanúgy...nehezebb is lenne kitörni ebből és maga mögött hagyni, ha civil munkát választana, sőt ott hátránnyal indulna. Megéri neki is, meg sok másik ilyen lefutott celebnek is inkább az instából penzt szerezni, ez a könnyebb út. Így lesznek, akik szeretik, az utálók is megmaradnak, de legalább megél belőle. Azért a sok agyatlan reklámtól eltekintve legalább valamelyest etikusan csinálja ezt, nem adja el a gyerekeit pl. Vannak nála sokkal borzalmasabbak ilyen téren. Ez egy sajna jóval nagyobb jelenség, amit mondasz, Pamela csak egyike ezeknek a megéhetési insta celebeknek, megvan mindről a véleményem egyébként. De...azért mindenkinek joga van azt mondani, hogy “most mindenki hagyjon” :D. Főleg ilyen érzékeny időszakban. Teljesen mindegy, hogy ebből én, én nem sajnálom tőle sem meg mástól sem, ha kiveszi az insta létből a pozitívumot, de a negatívumot nem engedi be olykor. (Nyilván nem teljesen fair, de a szülés, vagy haláleset, szakítás, betegség stb. Indokolja) Azért sokszor leállt már vitatkozni, állja a kritikát is, csak akkor nem engedi a kommenteket, ha nem egyedül róla van szó. Ismerünk mind olyan celebet, ahol nonstop dolgozik a radírpók, na azt jobban elítélem.
2021. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz, és lehet szidni, de nyilván mindenki elfogadna az ingyen cuccokat egy posztért cserebe, ha lenne rá lehetősége. Csak ha a gyerek téma ennyire tabu, akkor az ingyen pelenkát se kéne kitenni szerintem. Inkább azok a hülyék, akik rohannak megvenni valamit mert azt egy celeb hirdeti... nem értem miért lenne releváns bármiben is a véleménye nekik, na mindegy :D

Tényleg vannak fárasztó kommentek, pl mikor azzal b@sztatták hogy egy kismama miért van feketében, hordjon színeset ... :D ettől függetlenül pamela a saját szintjéhez képest jól kezeli a gyerek dolgot, szerintem kellett neki mazsi túlzó posztolása hogy felnyissa a szemet, és elég baj neki ezt a két debilt megtűrni meg a provokációjukat.

Na mindegy, tényleg van igazság abban amit mond, csak ne csináljon úgy mintha amúgy nem ezek az emberek miatt tudna egy egy bejegyzéssel pénzt keresni.

Annyira nem szoktam figyelni, pl ezt nem tudtam hogy berkiék rajongói írogatnak neki kommenteket folyamatosan.

2021. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!