Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Martina...

Mi a véleményetek Martina Stoessel-ről? szerintetek szép? Illetve mi a vélemenyetek a Violetta című sorozatról nézi valaki? illetve rajongója e?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerettem a violettát jó zenék voltak benne
2021. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A violettát nem szerettem, a csaj viszont nem egy csúnya alak.
2021. jún. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A Violettából csak pár részt láttam. Tipikus Disney-s habos-babos sorozat, de nem rossz. Martina szerintem átlagos. Nem is csúnya, de nem is ájulok el tőle. Annak viszont örülök hogy (eddig még legalább is) nem őrült meg mint Miley Cyrus, a másik volt Disney “hercegnő”.
2021. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szép. És nagyjából ennyi pozitívumot tudtam róla elmondani.
2021. aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Martina szerintem nagyon szép,de a Violettában mindenki szép volt,spanyolok gondolom😂

A hangja is jó,mert szoktam yt-on követni,jók voltak a Violetta dalok is,de az a tánc..na az nagyon durva most nagyobb fejjel látva,kicsit olyan fogyin mozgott a sorozatban,pedig tud táncolni 😂

2021. nov. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Martina Stoessel tipikusan az a nő, akivel bármikor bármennyiszer szívesen együtt lennék, nagyon tetszik. A Violetta sorozatának viszont nem voltam valami nagy rajongója.
2021. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A húgom nézte én nem szerettem ezt a sorozatot. Szép lány persze, csak nagyon egykaptafa a többivel.
2022. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Én szeretem a hangját, meg néztem a Violettát. Nem vagyok oda érte nagyon, de a zenéiket bírom.
2022. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Régebben néztem a Vilut és pont most kezdtem újra, mostmár látom a hibákat, de nekem tetszik. Martina Stossel; mostmár szerintem nem szép, de csak a szája miatt. A dalait imádom; Bar, Miéntemé, Aqué Estoy!!!
2022. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Régen én szerettem a Violettát és jó is volt, de már nem nézném újra, maradjon meg úgy a fejemben ahogy akkor láttam.

Tinit viszont szeretem még mindig. Szép, jól táncol, egy csupaszív lány, és a hangja nekem nagyon tetszik. A koncertjein mindig oda teszi magát.

18L

2022. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!