Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek melyik BTS tag...

Szerintetek melyik BTS tag játssza meg magát a legjobban?

Figyelt kérdés

Teljesen nyilvánvaló,hogy a kamerák előtt nem éppen azt a személyiségüket mutatják amit általában a mindennapokban.Szerintetek melyik tag játssza meg magát vagy különbözik jobban attól amit a rajongók és a média felé mutat?

Mit gondoltok,melyik tagnak lehet “sötétebb” oldala/személyisége?



2021. jún. 1. 08:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Istenem gyere le...
2021. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
És, ha meg is játssza magát az miben változtatja meg az életed?
2021. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%

Választ adva a kérdésedre:


RM, Jin, Suga, Jungkook, J-Hope annyira szerintem nem.


V és Jimin inkább. Ők nagyon sűrűn nem mutatják magukat. De talán még Jungkook is.

2021. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Az is megtörténhet az egész, az is megtörténhet semelyik. Ez nagyon mindegy, ezen nem kell gondolkozni és nem kell tippelgetni.
2021. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Asszem Jin mondta azt egyszer, hogy igyekszik elválasztani az idol életét a magánéletétől. Jungkooknál nem tudom megmondani, Suga és Namjoon sztem annyira nem különbözhet a valóéletben sem. Én Jiminből, Taeből és Hobiból nézem ki h máshogyan viselkednek a kamerák mögött. De mikor erre gondolok, az vígasztal hogy a nevetéseik a kamera előtt is igaziak💜💜
2021. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%

5-ős az pl már eléggé zűrős szerintem hogy valaki próbálja elválasztani a kettőt! .... miért is? miért is vált akkor idollá? érted nem? pont az a lényege hogy magadból mutass egy nagyobb részt

ha valaki el választja a kettőt akkor az kb a magyar megfelelője annak amikor a magyar hiresség jó pofizik a kamerák előtt és szinpadon közben meg a színpad mögött meg leqzrvaanyázza őket ":D de ahogy mondtam ez a magyar megfelelője ennek ":D

kérdező ha egy idol teljes mértékben öszinte akkor az is max csak úgy van hogy az igazi személyiségének a legjobb részét mutatja tehát nem kell megjátszania magát csupán a jó oldalát mutatja és nem mutatja a reggeli frusztrált énjét vagy pedig amikor ideges és dühős

én pl azon kaptam fel a fejem hogy valamelyik idol (már nem tom melyiknél olvastam ezt valamelyik lány bandánál azt tom) hogy a fanok mennyi meg nem érdemelt szeretetet adtak neki, mindig megkérdezte magától hogy vajon ő megérdemli ezt a sok törődést szeretetet, mert én nem vagyok olyan hihetetlen személy mint amit a fanok gondolnak... szóval ja kissé elgondolkodtam (ez nem épp sablon szöveg) mert eléggé elgondolkodtató azt kiadók + idolok kerülik mint a tűzet...

szóval valószínűleg ahogy írtam vannak olyanok is akik nem megjátszák magukat csak nem mutassák meg a hibáikat a rosszabbik oldalukat (ami azért elég gyakori a társadalomban iskolában munkahelyen stb)

2021. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

6. Miért lenne zavaros? Valakinek fontos a magánélete, és nem akarja az idol életet a magán élettel összekeverni. Persze ez nem minden esetben műkődik, főleg híresebb csapatoknál a sasaengek miatt, sajnos, de ugyanúgy megvan a joguk, hogy elválasszák a magán életüket ettől az egész ipartól.

Nagyon naív vagy, ha azt hiszed nem játszák meg magukat! Most nem fogok példákból kiindulni, mert 2-3 személytől nem tudjuk megítélni a többi idolt, de elég egyértelmű, hogy nem lehet mindenkinek ilyen kedves és tökéletes személyisége.

2021. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

7-es a msodik részt nekem írtad? vagy a kérdezőnek? mert pl én azt írtam hogy lehetnek olyanok is akik amúgy normálisak nem kell hogy megjátszák magukat hanem csak nem mutassák a rosszabbik oldalukat


és miért ne lehetne zavaros? ugye tudod hogy a kettős élet nem épp egészséges? -_-"

az ember az életét nem tudja elkülöníteni bizonyos dolgoktól különben akkor a katonák sem járnának kötelezően pszichológushoz mikor haza térnek egy háborús övezetből.... persze ez extrém példa de ez mutassa meg legjobban hogy bizony a problémákat nem lehet elválasztani és úgy tenni mintha nem létezne azaz élet :/ legalábbis nekem így jön le

2021. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Mind nagyon megjátszós, nekem döntetlen
2021. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%

A sok majomnak aki le pontozott küldöm sok szeretettel 🤮🤮🤮

Közben meg Otthon üres a hűtő! 😂😅

2021. jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!