Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért mondják néhányan,hogy a...

Miért mondják néhányan,hogy a BTS-ből Taehyung “elszállt magától”?

Figyelt kérdés

Nem egy helyen olvastam már,hogy mindenki azt veszi észre hogy mostanában Taehyung nagyra van magával úgymond,meg van neki valami vibe check-je is amit megint csak nem vágok hogy mi az..valaki elmagyarázná ezt is?

Köszönöm előre is!



2021. jún. 3. 18:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A végére még nagyon szépen meg kérnék mindenkit hogy aki nem jártas a témában,nem ismeri a fiúkat az nonszensz dolgokat ne írjon amiből igazából csak a hülyeség nyilvánul meg..
2021. jún. 3. 18:11
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

hát nem tudom, nekem így úgy tűnik mintha előre ítélkezne.

régebben követtem a BTS-t de már csak futok az események után (pl. BTS menü)


[link]

ezt olvasd el, mondjuk nem értem ha azt mondja hogy attól fél hogy mások komolyan veszik a "resting bitch face"-ét (nem tudom ennek mi a magyar megfelelője) és azt hiszik hogy ítélkezik felettük, akkor miért nem próbál meg kedvesebb lenni :D

2021. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyok ARMY, de azért őket nem lehet elkerülni, és a vibe-checkes dologba belefutottam már, én azt szűrtem le belőle, hogy amikor Taehyung kicsit feszültebb/ érzékelhetően kényelmetlenül érzi magát valaki társaságában, arról ki is derül később, hogy megvan az oka, pl. csak a hírnév miatt akar kollabot a fiúkkal, stb. Szerintem nem szállt el magától, egyszerűen felnőtt, kicsit komolyabb lett, de én nem követem őket annyira.
2021. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

A vibe check dolog egy vicc, sok army viccelődik azzal, hogy “ez az ember nem esett át Taehyung vibe check-én”, csak azért mert rossz pillantásokat vetett egy híresség felé, vagy csak nem volt jó kedve.

Sajnos nagyon sokan félreértik a viccet és azthiszik, hogy Taehyung tényleg egy paraszt, aki nyilvánosan ítélkezik az emberek felett, miközben ez egy ártatlan vicc.

2021. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Őszintén ki tudná meg mondani? Mindig egy szerepet kell játszaniuk emiatt is nehéz megmondani hogy mit is gondolhatnak (persze van ak extrem esetek amikor a tettekből nézésből veszed stílusból le lehet szűrni de az idoloknak még ezt is beszabalyozzák)

Amúgy a kérdés már volt ott sem kaptál egyertelmu választ nem is fogsz kapni…

Viszont a hirtelen nagy penz és hírnév erősen befolyásolhatja az embereket a rossz irányba vagy a hitvány irányba (Ezz főleg biebernél lehetett látni az elején még egy normális srac volt utána meg már a legzűrösebb drogos a médiában…)

2021. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
az utolsó miért van lepontozva? tök korrekt választ adott :D
2021. jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Na igen 6-os de ha már ennyire alpariak vagyunk akkor már “aki le pontozott az kapja be a farkamat estére lefekveskor mintha cumi lenne…!” 😂😂😅😅
2021. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Én sem teljesen értem, hogy miért lett lepontozva az ötös.

Igazából, én már egyszer emiatt a téma miatt le lettem ugatva ezen az oldalon, szóval nem is annyira akarom kifejteni a véleményem, de azt a vibe check-es dolgot szerintem csak viccként emlegetik az army-k, vagy hát én nem tudom, de ők maguk is bevallják egyes kommentekben, hogy ha rájuk így nézne, akkor ott helyben sírógörcsöt kapnának.

2021. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jún. 5. 13:32
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
8-as figyi igazából tisztában vagyok vele… annyi hogy nem tetszik nekik a “személyem” mert van egy rálátásom a témákkal kapcsolatokban ami nekik meg azért nem tetszik mert egy illuzio ábránd szerint élnek és ha szembesülniük kellene a valós dolgokkal akkor sajna az eddigi életük-világrendük dőlnének meg tehát teljes mértékben el kell utasítani ezt a valakit jelen esetben engem még ha egyet is értenének teljes mértékben és egyet is értenek legbelül… 😂😂😅😅
2021. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!