Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Berki Krisztián vonuljon...

Berki Krisztián vonuljon börtönbe a büntetőfékezés miatt?

Figyelt kérdés

Én nagyon szívesen látnám benn, mert az évtizedes magyar társadalommal szemben elkövetett provokációja miatt a legkevesebb, amit megérdemel - főleg, hogy még teljesen kamu is a sztori, mert mára mindenki tudja, hogy nem milliárdos, de még minuszban is lehet a százmilliós tartozásaival.

Egy dolog miatt viszont mégsem szeretném, hogy börtönt kapjon, ez pedig még csak nem is a születendő gyereke, akivel most próbálja megsajnáltatja magát, hanem maga a büntetőfékezés. Szerintem nagyon rossz, ha precendens keletkezik abból, hogy valaki 7 évet kap egyetlen büntetőfékezésért, miközben mások gyilkosságért ülnek ennyit, vagy ennyit sem.

Magam részéről beérném egy nagy összegű pénzbüntetéssel, közügyektől való eltiltással, több éves felgüggesztettel és azzal, hogy eltűnik a közéletből.



2021. jún. 4. 10:39
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
46 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én valami nagyon-nagyon nagy összegre rúgó, brutális pénzbírsággal is sújtanám!
2021. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég a száműzetés is.
2021. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég lenne az is, ha soha többé nem lehetne felőle hallani!
2021. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az is elég, ha eltiltják mindenféle média szerepléstől örökre. Felőlem éljen boldogan a családjával, de betiltanàm számára az összes social média használatát, meg a tv szereplést. Ez a barom képes és még a börtönévekből is valóságshowt csinálna. De, ebben nem lesz részünk, mivel megússza az egészet és megy tovább minden.
2021. jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4: ettől tartok én is, hogy mindent szépen meg fog úszni. Gázolást, strómankodást, mindent meg lehet itthon úszni, talán csak a bolti lopást nem.
2021. jún. 4. 11:16
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Tévedsz, ha nem vagy NER oligarcha vagy bábu, akkor piti dolgok miatt is tönkreteszi az életed az “igazság”szolgáltatás, de ha nagy kutya vagy, embert is ölhetsz. Mondjuk a NER már egy ideje levette a kezét Berkiről, meglátjuk mi lesz majd...az biztos, hogy csinált egy gyereket közben, az enyhítő körülmény lesz :/ Nem volt véletlen ez sem, akkora színház az a 2 ember, hogy még a gyerekvállalást is beépítették a forgatókönyvbe.
2021. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószínű, hogy valami komoly büntetést kap, mert hiába fellebbezett, a jogsiját még nem kapta meg, ez már intő jel.
2021. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Elítélték már korábban hasonló miatt? Mert ha nem, akkor ejnye-bejnye lesz a büntetés.
2021. jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég lenne kitenni az afrikai szavanna közepére 2 napra egy szál késsel a kezében.
2021. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
14%

Nagyon szomorú lennék, ha olyan világban élnénk, ahol gyakoris pistikék eldönthetik hogy ki vonuljun börtönbe csak azért mert nekik nem szimpatikus. Nyilván nekem sem szimpatikus, ezért nem is nézem, de hogy emiatt bárkit börtönbe küldeni, eltiltani közszerepléstől stb, azt elég igazságtalannak tartanám.


A büntetőfékezésről. Baleset okozása nélkül jogosítvány elvétele, baleset okozásával börtön.

2021. jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!