Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gáspár Győző és felesége...

Gáspár Győző és felesége Gáspár Bea (Győzike Show) ilyen rosszul nevelték ifjabbik lányukat Virágot hogy ilyen sok mindent megenged magának vagy csak ez is megvan játszva mint a többi dolog?

Figyelt kérdés
ÉN MÁR RÉG FELPOFOZTAM VOLNA AZT A GYEREKET HOGY MIKET MEGENGED MAGÁNAK (PL.:A cumizás amit virág még mindig tevékenyen végez pedig már 6 éves,gasztronómiai tevékenységei a nappali asztalán XD,és azok a hisztik...).
2008. dec. 7. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul neveltek? Sehogysem neveltek, ezert ilyen a kislany. En inkabb pofoznam fel az apjat, es az anyjat a kislanynak, honnan tudna az a nyomorult gyerek, hogy hol a hatar, amikor mindent megengednek neki.

En egyszer talalkoztam vele, es a nagyszulokkel (Gyozi szuleivel) a Pizza Hut-ban. Mondom neki, szia kis Virag, hogy vagy, milyen szep lufid van...stb.

Olyan mergesen nezett ram, es rantotta el a fejet, a nagyszulok persze szegyeltek magukat.

Hat, a szuloknek kell szegyelniuk magukat, nem pedig nyomorult kolyoknek (szerintem).

2008. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk igazad van nem a kislányt kell büntetni a szülők hülyesége miatt...
2008. dec. 7. 20:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van szerencsém ismerni őket személyesen..Márha szerencsének lehet nevezni...Virág tényleg ilyen...Én is Tarjáni vok..Viszont Bea normális...Győzike előre köszön mindenkinek az utcába..Evelint még csak látásból ismerem...
2008. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én pont ezt szerettem volna megkérdezni egyik nap, hogy normális-e, hogy e 6 éves gyerek még cumizik? Konkrétan én is a Virágra gondoltam, mert nem rég láttam róluk egy képet az egyik újságban, kivolt rittyentve a kiscsaj mint a fene a cumi meg ott lógott a szájában. Én nem nézem a Győzike show-t / régen néztem/ bőven elég már az amit az előzetesekben látok. Szerintem a Virág viselkedése nincs megjátszva, biztos, hogy ilyen lehet. Köszönheti ezt a "drága szüleinek" ! Hogy fog ez iskolába menni? Nem hinném, hogy oda beengedik a cumit! Lesz a szülőknek még elég bajuk ezzel a kislánnyal. Talán nem azzal kellett volna foglalkozniuk, hogy most éppen melyik show-ban szerepeljenek meg éppen mit találjanak ki magukról, hogy mindig címlapon legyenek.

Ez az én véleményem. Ja, a pofon már rég járt volna...

2008. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2.válaszoló vagyok.

mondtam,hogy mi pár házzal arrébb lakunk.Hozzáfűzöm,Bea alig van otthon...Anyuval szokott néha 1-2szót váltani,és mindig mondja,hogy ma Pestre megyek fotózásra,holnap a fodrászhoz meg kozmetikushoz stbstb...Szilvi(Bea testvére) elég sokszor van Virággal..De ő nem tudja "megnevelni",de ez nemis az ő feladata...Győzi meg télleg alig van otthon...Mindig akad valami dolga...Amikor épp' nem forgat az rtl,akk 2kocsi szokott általába állni a ház előtt,és meglepő módon az egyikkel Bea,a másikkal Győzi megy...És nem sűrűn vannak ott a kocsik..Sőőt..Az,hogy mindkettő ott van ritka.(Nem mintha azt "lesném" csak a bolt arra van,így naponta elmegyek a házuk előtt)

Szóval nem igazán van "idejük" Virággal foglalkozni,de amikor otthon van valaki(Bea vagy Győzi vagy mindketten,akkor mindig elviszik valahova Virágot.Játszó,séta,kirándulás stb...

2008. dec. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja amúgy én is erre gondoltam hogy hogy a Virág suliba járni amikor oviba se megy rendszeresen, mert olyan nincs hogy jaj nincs kedvem menni !Mert oda menni kell mindig és szerintem lesz ott sok hiszti!A másik meg az a cumizás hát mi lesz ha bemegy osztályba cumival a szájába!Szerintem lesz néhány kellemetlen napja ha nem hagyja abba, mert a mai iskolákba mindig csúfolódnak a kölykök , mindig van kit kiközösíteni és a tanároknak is lesz feladat Virágocska természetével az biztos!
2008. dec. 8. 07:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen az lehet a baj,hogy egyáltalán nem nevelik.De erről Bea nyilatkozott is egyszer,hogy Ő semmin nem húzza fel magát amit a gyerekek rosszalkodnak ezért büntetés és fejmosás sincs.Na jó Evelint már bünteti a tanulásért,de Virágot nem akármit csinál mert még kicsi.Pl összefestette a ruháját az anyja rúzsával erre Bea azt mondta,hogy nagyon szép a rajzod!Ezen én is elgondolkodtam,hiszen Virággal egyidős a gyerekem,hogy tényleg mennyivel jobb volna nem ordítani örökké a hülyeségein,úgyis holnap újra megcsinálja.De aztán mindíg eszembe jut a cumi Virág szájában,és inkább rászólok a saját gyerekemre!!!!
2008. dec. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Ahogy elnéztem a kis Virágot, szerintem nem egészen épelméjű...
2008. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is megeshet, hogy nem nevelik - de szándékosan. Hiszen gondoljatok csak bele! A Győzike show elnevezésű... izé... hívhatom műsornak? Na, szóval eseménysorozatnak fontos szereplője Virág, aki mindig produkál valami újat, amit ki lehet tárgyalni. Ebből a szempontból pedig teljesen mindegy, hogy önerőből viselkedik-e úgy, ahogy vagy pedig eljátsszák, eljátszatják vele. Viszont az tény, hogy országosan ismert a neve, mindenki tudja, ki ő.
2009. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Viszont az erdekes, hogy a nagyobbik lany normalis. Annak ellenere, hogy mennyi penzuk van, es mindent megkaphat, teljesen normalis, es jo tanulo az iskolaban is. Furcsa ver szorult ebbe a kicsi lanyba, mert ha az anyjuk a Bea nem nevelte a nagyobbikat sem, akkor hogyan lett ilyen normalis tinedzser?

Teljesen ellentetje a ketto gyerek, pedig ugyanazok a szulok. De talan az lehet a baj, hogy amikor megszuletett, akkor kezdtek ok felkapottak, sztarok lenni. Es a Gyozi, Bea sem tudjak feldolgozni ezt a sztarsagot. Ezmiatt lehet ez a rendetlen viselkedese a kicsinek, mert jonnek-mennek, program program hatan, es nagyon nagy nyugtalansagban elnek. Egy kicsi gyereknek pedig kotelezo a nyugalom, ha nem kapja meg, magatartasi zavarok jelentkeznek. Es Viragnak az van, magatartasi zavara.

2009. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!