Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem furcsa Eminem?

Csak szerintem furcsa Eminem?

Figyelt kérdés

Amikor gyerek voltam, oda voltam érte. Szívdöglesztő volt és ha a régi képeket nézem ugyan ezt érzem. Ha a régi zenéit hallgatom megtalálom benne Eminemet, az a hang igazán egyedi volt, az a stílus. Maga az az Eminem érzés. Nem tudom jobban megfogalmazni. A mai Eminem zenékben számomra egy tömeg csávó szerepel aki beolvad a többiek közé és Eminem, mint tudjuk nem igazán ezen a pályán járt.


[link]


Egyszercsak visszavonult "eltűnt" és mióta visszatért nem is ismerném fel, ha nem lenne a képek mellett a neve, azóta még a bőrszine is más, a tekintete...A hang csak hasonlít, külsőre pedig egy teljesen más embert látok. Esküszöm nektek kb. 10 évvel később még a szeme sem áll jól.


[link]


Mintha a régi és az új képek össze lennének keverve 2005 után... De minden előtte lévő képen sokkal sokkal jobban néz ki. Nem igazán kajálom meg, hogy a nagy rap Isten "ennyire vitte csak."

Szerintem az igazi Eminem már rég nem is létezik. Ez csak valami röhejes hasonmás lehet vagy megpróbálták klónozni vagy nem tudom.


2021. jún. 7. 23:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Ma meg már kifejezetten undorító, fúj rendesen taszít.

[link]


Azért érdekel a válasz, mert számos amerikai színész/énekes vagy bármi legyen a szakmája legalább 30 éve ugyanúgy néz ki, ha nem több 😂

Mint akik nem is öregednek.

2021. jún. 8. 00:00
 2/17 A kérdező kommentje:

[link]

Értitek na.

2021. jún. 8. 00:01
 3/17 anonim válasza:
100%

Egyébként erősen drog és gyógyszerfüggő volt egy ideig. Valószínűleg ez közrejátszik abban, hogy így megöregedett.

A zenéjét meg régen imádtam, ma már (hát, úgy kb 2010 után) nekem sem igazán jön be :/

2021. jún. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Most jött ki egy jó szám bár ez mashup

https://www.youtube.com/watch?v=PzkBdnytmVA

2021. jún. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Simán lehetne, hogy akár nem ő az. De én inkább gondolok arra, hogy szándékosan épített fel egy új külsőt.
2021. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
a kábszi rossz
2021. jún. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#4 tényleg nem rossz.
2021. jún. 8. 10:42
 8/17 A kérdező kommentje:

#6 de a kábszisok komolyan eltűnnek, azok nem jönnek vissza.

Nézd meg a reszkessetek betörő gyereket pl. ma is annyit keres, mint gyerekként?

Mondjatok egy kemény drogost aki tartotta a szintet mindvégig miközben elkokózta az agyát 😃

2021. jún. 8. 10:45
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem anno sajnos pont attól volt fenomenális mert szarrá cuccozta magát és közben alkotott.

Szerintem lejött róla (a keményebbekről),kiégett,most meg már csak kapálózik. Sok előadóra igaz hogy a csúcson kellett volna abbahagyni.

2021. jún. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Lehet.
2021. jún. 11. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!