Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hiányzik Vinkovics Ádám (VKÁ...

Hiányzik Vinkovics Ádám (VKÁ Vlog)?

Figyelt kérdés

2021. jún. 25. 17:19
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
A sör tesztjei nagyon jók voltak, szerintem köröket vert Winkler Robira.
2021. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
az újfajta nem, a régi csöves stílusú igen
2021. jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

visszatéréséig hallgassuk meg ezt a klasszikust tőle


https://www.youtube.com/watch?v=O8am1JVM_FQ

2021. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon hiányzik, de egy ideje nem tért vissza, és való igaz, a régi Ádám volt az igazi. Valahogy más az ember közérzete, mikor tudja, hogy aktívan létezik egy ilyen szerencsétlen személyiség, ami az átlag élettelent is mérföldekkel felülmúlja. Ugyanez történt Molnár Kikivel is, ő sem a régi, nagyon ellaposodott a színvonal. Nem tudom mi van Nagy Lacival, gondolom ő is csak akkor térne vissza, ha megint valami konfliktus lenne, amit élő adásban lehetne csak lekommunikálni. De el kell fogadni, hogy minden jó egyszer véget ér, még ha ez az említett személyeknek életük legrosszabb döntése, időszaka is volt.
2021. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!