Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dezső Bence mániákus hazudozó?

Dezső Bence mániákus hazudozó?

Figyelt kérdés
2021. jún. 26. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem nagyon követem néha a barátnője youtube csatornáját nézem, de sokan mondják róla, hogy sok a kamu videó cím és eléggé szeretnek nagyzolni. Nem elég hogy egy fullos saját kertesházba laknak még most béreltek egy lakást ahol csak videóznak és ugye ez sokakat kiakaszt.
2021. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most megnéztem a Fókuszcsoport csatorna videóját amiben rb könyvével foglalkozik egy órán keresztül és az abban foglaltakból az jön le hogy a csávó totálisan a saját kis mesevilágában él.
2021. jún. 26. 16:45
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Az a legrosszabb, hogy az összes ilyen influt 18 alattiak követnek zömében, és szegények azt hiszik, hogy ez lesz velük is ennyi idősen, aztán rájönnek, hogy az a magyar valóság, hogy örülsz, ha első körben a hitelindulódat össze tudod kaparni, majd szépen fizeted x évig a hitelt, hogy lehessen valami ami a sajátod (hacsak nem örökölsz ugye)

És én ettől vagyok ki, hogy velem egyidősek, és míg én mesterszakon vagyok teljes munkaidő mellett gürizve se tudok egyről a kettőre lépni, addig ők már ott ülnek...😂

Jó lenne, ha valaki az igazi magyar valóságot is villantaná nem a botoxolást, meg a fényűzést.... :)

2021. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Kamu az egész ember
2021. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen hogy egy 160 oldalas nagyon szettordelt magat isteni bekepzelt a fossal 2,5 milliot tud keresni. :) tobb mint egy eves fizum gyakornokkent. Nehogy en is konyvet irjak, csak valami ertelmes dologrol.
2021. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt nehéz lenne megmondani, hogy kényszeres hazudozó-e. De én is láttam a fókuszcsoportos videót. És az jött le, ami Dezső Bencéről eddig is, hogy ő nem egy átlag életszínvonalról jött, hanem elég jól éltek a szülei alapból és ezt viszi tovább. Ennek megfelelően van önbizalma rendesen, talán túl sok is.

A könyv meg kritikán aluli, olyan önfejlesztős valami, amiben hatvanszor ismétlik meg ugyanazt. Igen, értjük, hogy valami istenkirály már 14 éves kora óta (legalábbis ezt gondolja magáról), de akkor minek ennyiszer leírni? Mármint akkor ezt már rég tudnia kell mindenkinek, amennyiben így van.

2021. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nekem pont az jön le hogy a valóságban nagyon is önbizalomhiányos.


Meg van a családi háttér, megkapja az összes visszacsatolást a világtól arra hogy működik és jól működik amit csinál.(ha most csak a dolog anyagi vonzatát nézzük)


Ennek ellenére még is egy könyvben 160 oldalon keresztül kell demóznia a saját nagyszerűségét meg felszopni magát?


Szerintem ő egy olyan ember aki kétségbeesetten bizonytalan és önbizalomhiányos legbelül, és ezt azzal próbálja kompenzálni hogy kifelé próbálja előadni hogy a legnagyobb istencsászárnak hiszi magát.

2021. jún. 29. 11:39
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha így folytatja ő lesz a következő Berki Krisztián.
2021. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont most nézem a fókuszcsoport videóját, de ezt hagyjuk már hogy a rajongói elől menekülni kellett 15 évesen. 2013-ban szinte senki sem ismerte (én sem), de ha egy könyvet ír legalább őszinte legyen.
2021. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
9. Én nem láttam a videót, a könyvet se olvastam, de anélkül megmondom, hogy az egy dolog, hogy te nem ismerted, viszont attól még lehet, hogy Erdélyben sokan rajongtak érte, és biztos volt 1-2 magyar is, aki már ismerte. Ha jól tudom, elég korán elkezdte a videózást.
2021. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!