Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Anya Taylor-...

Mi a véleményetek Anya Taylor-Joy-ról? (Külső,mutatott személyiség,tehetség)

Figyelt kérdés
2021. júl. 2. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó színész szerintem. Nem csúnya de nem is szép, olyan furcsa különleges arca van. Személyiségét nem tudom még egy interjút se láttam veke
2021. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem jobban idegesítenek a kötözködő válaszok, mint a Petra Frey, Elisabeth Moss stb kérdések. Miért nem hagyjátok figyelmen kívül?

Szerintem jó színésznő, csak a Vezércselben láttam, de tetszett. Szépnek is szép, de nem egy bombázó.

2021. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sajnos tényleg sok lett a trollkérdés,én is láttam,hogy mostanában valaki nagyon megőrült azért a 4 vagy hány nőért és csak azokat hajtja🙁

Ez viszont nem troll,csak kíváncsi vagyok pont a megosztottság miatt,meg engem alapból érdekelnek más nézői vélemények vagy kritikák színészekről/filmekről/sorozatokról.

2021. júl. 3. 00:25
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Persze, akárhány iylen kérdés van, a troll az " sosem ő " :D
2021. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
#6 Nem akarok beleszólni, de szerintem pont nincs igazad. Ugyanis nem csak egy ember ír(hat) ki ilyen kérdést (még ha nyilván sok van amit ugyanaz is ír ki), én magam is tettem már fel kérdést hogy X és Y színésznő közül melyikük a dögösebb, és rohadtul bosszantott mikor 10-ból 9 válasz ilyen ökörség volt hogy "na már megint itt a troll" meg hasonlók. Biztos nagyon nehéz elképzelni hogy egy 10 milliós országban egynél több ember legyen akit érdekelnek olyan hírességek akiket az egész világ ismer. Kicsit üldözési mánia ez már, nem gondolod? Amúgy meg van erre egy jó megoldás: ugorjátok át, hagyjátok figyelmen kívül. Nem kötelező mindenhez hozzászólni. Engem személy szerint meg az ilyen senkiházi insta celebekről meg youtube videósokról kiírt kérdések zavarnak rohadtul, pedig jó eséllyel azokat is ugyanaz az 1-2 ember írja ki (ráadásul azok még nem is hírességek), az mégse böki ennyi ember csőrét.
2021. júl. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Engem pont nem izgat, én át tudom görgetni azokat a kérdéseket amik nem érdekelnek, inkább rábízom a moderátorokra, mégiscsak az ő oldaluk, ha valami problémás majd elrendezik.

Ja amúgy a kérdésre meg nem válaszoltam: nekem ez a csaj nem jön be, olyan ijesztő ufó feje van, a személyiségét nem ismerem, színésznőnek átlagos (szerintem).

2021. júl. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Most belinkelném azt a kérdést, ahol 3-4 ember, köztük én kifejtették, hosszan, hogy mi a gond ezzel a trollal, és miként teszi tönkre a dolgokat. Csak épp azok a kommentek eltűntek az alól a bizonyos kérdés alól.

Pedig ott értelmesen, normálisan ki volt fejtve, mi a gond, kezdve azzal, hogy az idejét rabolja az embereknek, aki normális kérdésekre akar válaszolni, úgy kell válogatni, hogy melyik azé, melyik nem azé, és alapvetően is szerinted mégis mi célja van egy olyan kérdésnek, hogy XY-nak van-e macskája, van-e férje, miegymás, vagy épp hány centi magas. Vagy az olyan összehasonlításoknak, hogy bevág egy totál közismert színészt, embert bárkit, és mellé egy olyat, amit amx egy nagyon szűk réteg ismer, mellé odateszi melyik az ismertebb, melyik a túlértékeltebb és hasonlók.


Tavaly óta tolja igazán aktívan, kismillió profilját törölték már, nem azért kérdez mert kíváncsi, hanem vagy valami betegsége van, és kényszeresen teszi, vagy csak tényleg ennyire unatkozik és nem tud magával mit kezdeni, vagy valami más baja van.

2021. júl. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Én értem mi ezzel a baj, nem is tagadom hogy ez zavaró sokak számára (nekem is az, hiszen az én kérdéseim is /sok más emberé mellett/ automatikusan hitelt vesztenek azáltal hogy hasonló jellegűek), de még egyszer mondom: hagyjátok figyelmen kívül. Nekem annak idején azt tanították a trollok ellen a legjobb fegyver ha nem veszel róluk tudomást (kb. ugyanúgy mint az iskolai gúnyolódók esetében). Olyankor idegesek lesznek mert nem ér célt a trollkodásuk, és egy idő után elunják. Továbbra is amondó vagyok, az egyértelmű troll kérdésekre (mint amiket példának is hoztál, a totál noname emberek híres emberekkel való hasonlítgatása például) ne is reagáljatok, ahol meg fennáll az esélye hogy más, nem troll ember írta ki (mert legyünk őszinték, nem minden esetben egyértelmű hogy troll írta-e ki vagy más, lévén anonim) ott meg válaszoljatok tárgyilagosan.
2021. júl. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre lenne jo egy ignore funkció az oldalhoz. Jó akkor is profilonként kéne ugymond szelektálni, de pl rányomnék, hogy ennek a felhasználónak a kérdéseit / válaszait nem akarom látni és enm rakná oda a listámba...
2021. júl. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Már nem szoktam senkit se a külseje alapján értékelni.
2021. júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!