Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak engem idegesít ez a sok...

Csak engem idegesít ez a sok ship az idoloknál?!(Kpop)

Figyelt kérdés
Csak engem idegesít például a Lisa+Jungkook ship?!(amúgy mind kettöt szeretem)Nem is ismerik egymást, de a rajongók minden félét ki találnak. Na mindegy nektek mi a véleményetek az ilyesmikröl?

2021. júl. 4. 08:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Engem nem igazán érdekel, hogy a fanok kit shippelnek kivel, blablabla. Nem csak a kpop, hanem a hírnév eleve ezzel jár. Mindig lesznek olyanok, akik szerint X és Y milyen szép pár, jajj legyenek együtt. Kit érdekel, hogy mit gondolnak? Pont nem érdekel. Ha ilyen posztot látok valahol, szimplán továbbgörgetek.
2021. júl. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Én is bírom a Kpop-ot de amit a fanok művelnek az már szerintem sokszor átmegy betegesbe inkább.
2021. júl. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Engem is idegesít. Valós személyekkel ezt csinálni... gusztustalan.
2021. júl. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Engem is. Még ha valamelyik kánon is lenne, akkor is undorító dolog hypolni, történeteket írni,amv-ket készíteni róluk stb. Természetesen ez nem csak a kpop-ra,hanem az összes valós emberre vonatkozik.
2021. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Engem is kicsit zavar, főleg ha keresek egy videót vagy képet valakiről és ezeket a szarokat dobja ki. A legtöbb ilyen shipelésnek nincs semmi alapja. persze vannak és voltak valós kapcsolatok a kpopban, ezek miért nem elegek? Ha a rajongókon múlna akkor Jungkook már az összes női és férfi idollal is volt már együtt XD Vicc az egész.
2021. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Ez is idegesítő meg az is mikor egymással shippelik a tagokat
2021. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Mikor Kpop zenéket hallgattam, a vége felé a yaoi shippek kezdtek el idegesíteni. Egy heteró férfi számára eléggé sértő dud lenni, hogy a "rajongók" össze akarják hozni egy vele azonos neművel aki szintén heteró és szerintem ugyanez a szitu a yurival is. Megjegyzem nem vagyok homofób.
2021. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

Én szeretek shippelni és azoknak mondom akik nem tegyenek úgy, mint az első és ha ilyet látnak próbáljanak meg nem foglalkozni vele, mivel ez egy olyan dolog, ami sosem fog megszűnni. Ez az egész egyébként tényleg csak a fanok "szórakozására" van, nem kell ezeket komolyan venni. Megértem, hogy akik nem szeretik ezt nem tudják hova tenni, hogy ez most mire jó és nehéz is lenne elmagyarázni, szerintem ezt csak azok érthetik igazán akik shippelnek.

Tény, hogy vannak olyan buta emberek akik valóban elhiszik hogy X Y között lehet valami, de ilyenek mindig lesznek, nem kell velük foglalkozni. Én mikor legelőször botlottam bele ilyen posztokba elgondolkozdtam rajta, hogy na várjunk csak akkor ők most lehet hogy tényleg kavarnak? Aztán persze nem telt sok időbe mire rájöttem, hogy kb. minden féle shippről van ezer meg ezer ilyen és hogy ezek csak szimplán szórakoztatás céljából készülnek.


Na meg szerintem, az idol aki sértőnek találja hogy egy vele azonos neművel shippelik az valószínűleg egy kissé homofób. Hiszen a homoszexualitás az nem egy szégyelni való dolog, és ha azt mondják valakire hogy meleg ebben a kijelentésben semmi sértő vagy bántó dolog nincsen, aki meg annak veszi abban azért mélyen belül van némi nem tetszés a nem heterókkal szemben. (Persze más mikor azt nyilvánvalóan sértésnek szánjak pl hülye b*zi és társai, de én nem ezekre az esetekre gondolok most)

Sok az olyan homofób ember, akik konkrétan észre sem veszik hogy azok. Mikor megkérdezik őket a témáról mondják a szokásos sablon szöveget, hogy ugyan olyan emberek amikor meg élesbe látnak egy meleget furcsán néznek rá meg kinevetik (és most nem azt mondom a 7#esnek hogy homofób, ez csak általánosságban jutott eszembe az emberekről, mivel rengetegen csinálják ezt)

2023. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

Én sem örülnék neki ha az egyik barátnőmmel shippelne néhány idióta mert nekik az szórakozás de attól még nem vagyok homofób. Másrészt pedig akkor nyugodtan lehet a melegeket is mondani, hogy ők márpedig heterók nem kell nekik sem megsertodni majd ennyi erővel. Jézusom gyere le.

Egyébként a shippereket mindig is ilyen iq szinttel képzeltem el, tökéletesen vázolta a 8-as 😃

2023. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

De akik shippelik az idolokat velük azonos neművel nem mondják rájuk, hogy melegek, attól még tisztában vannak vele, hogy nem azok. Persze biztos van kivétel, de a többség tudja hogy mi a helyzet igazából. Szerintem ezt sokan félre is értik, hogy mi "lemelegezzük" őket holott ez nincs így. Hiszen az nem egyelő azzal, hogy te konkrétan kijeneted, hogy az a személy meleg. Shippelni olyanokat is lehet kik valóban együtt vannak és olyanokat is akik nem. Utóbbinál senki nem mondja, hogy márpedig ők melegek és együtt vannak, csak azt hogy ha így lenne (de nincs így) jól néznének ki egymás mellett. Nem is kell, hogy legyen alapja az egésznek.


Aki meg idolnak készül az tisztában van vele, hogy ígyis úgyis shippelni fogják. Szerintem ez nekik valahol természetes. Oké a shippelésnek is van egy durvább oldala, de most pl egy ártalmatlan videóban amin kettejük jelenetei vannak összevágva, vagy egy cuki shippes fanartban semmi rossz dolog nincsen amiért bárkinek is meg kellene sértődnie, főleg ha azzal a személlyel van aki a csapattársa és jóba vannak egymással vagy netán legjobb barátok. Nem tudom én személy szerint aranyosnak találnám a helyükben.


Nem értem miért kell gonoszkodni csak azért mert nem értesz velem egyet. Szerintem teljesen normálisan fogalmaztam meg a véleményemet. Ne aggódj az iq szintem miatt, teljesen rendben van 🥲

2023. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!