Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bts Jungkook szemöldök piercin...

Bts Jungkook szemöldök piercing-je igazi?

Figyelt kérdés

Tudom a Butter mv-ben nem igazi, de azután még volt rajta és nem tudom, hogy az is csak valami ragasztós cucc-e.

Láttam egy videót ahol felhúzta a szemöldökét és látszott a fém a szemöldökében, sajnos már nem kapom meg.



2021. júl. 4. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Army tényleg nem tudja elfogadni, hogy 30-hoz közelítő férfiakról van szó akiknek van már annyi szabadságuk, hogy azt varrassanak van tűzzenek a testükre amit ők maguk jónak látnak.
2021. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy nem tetszik vagy ne csinálja? :DD Csak szimplán kíváncsi voltam, de úgylátszik már az se szabad lenni.
2021. júl. 4. 23:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Sajnos már nem kapom meg" what? xD
2021. júl. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

mi a máriát érthetett az alatt, hogy “sajnos már nem kapom meg”? xd

jó ok viccet félretéve,most már igazi pcje van,a Butterben csak egy sima odaragasztós sticker szerűség volt ott,de mára már igazi az a kis izébizé

2021. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Először csak fake volt de azóta már tényleg igazi van, a cikkben lévő képeken látszik: [link]


Viszont én sem értem hogy mire gondolt a kérdező a „sajnos már nem kapom meg” gondolattal.

2021. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben igazi :)
2021. júl. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit off, de azzal, hogy "sajnos már nem kapom meg" a kérdező arra utal, hogy sajnos már nem találja a videót. Van egy erdélyi barátnőm, ő is szokta használni a "kapni, megkapni szavakat" ilyen szokatlan szövegkörnyezetben. Amúgy azért ki lehet következtetni, mire gondolhatott a kérdező, ne akadjunk már fenn ilyen apróságokon.
2021. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!