Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bts RM hogy hogy kevésbé...

Bts RM hogy hogy kevésbé népszerű?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallottam bár tudom hogy nem általános, de több helyen olvastam (pl itt gyakorin és külföldi oldalakon is) hogy RM a kevésbé népszerű tág a BTS-bol. Nem provokáció csak érdekelné miért? A személyisége? Vagy mert vezetőként kevésbé érzik magukat közel hozzá a fanok?

Előre is köszi a válaszokat:)



#Army #K-pop #BTS #Bts RM
2021. júl. 8. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
2021. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem, egyszerűen azért, mert olyan "játékos" mint a többi tag.
2021. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyesek nem tartják annyira jóképűnek, mint a többi tagot, Dél-Koreában kifejezetten csúnyának tartják, nem felel meg a dél-koreai szépségideálnak, és egyes "fanoknak" csak a külső számít.😒


Pedig személyes véleményem szerint Namjoon kifejezetten cuki, gyönyörű szemei vannak és szép a mosolya. 😍

A koreai szépségideál pedig toxikus és irreális. 😑

2021. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem kap olyan sok szerepet mint pl Jungkook. (Semmi félreértés én szeretem) Ezért nem olyan népszerü, meg sokan nem tartják szépnek pedig szerintem nagyon helyes, és a kisugárzása nagyon aranyos. Közbe meg nagyon tehetséges, meg nagyon okos nem hiàba ö a leader.
2021. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Figyelj sztem ahogy van legnépszerűbb, úgy lesz legkevésbé népszerű is. Egyébként az oka sztem az lehet, hogy kevésbé jóképű, lányos arcú mint a többi tag. És rajongás szempontjából kevesebbet számít h valaki milyen egyéniség, minthogy hogyan néz ki. Már csak azért is mert egy ilyen műfajban nem tudhatjuk, hogy kinek milyen a személyisége valójában. Csak annyit tudunk amit mutat magáról. Szerintem ez lehet az oka. De ha mondjuk Jungkook lenne a legkevésbé népszerű, akkor megkérdezhetnénk, hogy miért pont ő? Valakinek lennie kell, Sajnos nem lehet mindenki egyformán népszerű.

Bár ismerek nem egy olyan embert akinek RM a kedvence.

2021. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Egyet értek és köszönöm a válaszokat.

Tény hogy koreában a különböző ideáloknak való megfelelés sokat számít meg a leaderre eleve másképp néz az ember

2021. júl. 9. 20:25
 7/13 anonim válasza:
100%

Én személy szerinr Namjoonra figyeltem fel a legelőször, miatta lettem Army és 3 éve már a biasom, és az is marad.


Nam nagyon tehetséges, ügyesen vezeti a bandát, sok gondot megold, és leader létére nem az a komoly személyiségű és ő is benne van az ilyen viccesebb dolgokba. Sok utálkodó ember írt róla, ahogy a többi tagról is, illetve Koreában nem felel meg a "gyönyörnek", ami ott elő van írva, de így is nagyon sokan helyesnek tartják.


Én egyformán szeretem az összes tagot, azt is aki kevésbé híres(de egyébként minden bandában van ilyen, elkerülhetetlen), és nagyon sokan így vannak ezzel. Inkább az utálkozók miatt alakult ez ki (a véleményem szerint), az armyk nem kicsinyítenek le egy tagot se. Legalábbis a többség. Szerencsére a legtöbb army normális fajta

2021. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
7-es vagyok, bocsánat a helyesírásomért. T _ T
2021. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos mert majdnem mindenki a külsőségeket veszi figyelembe.

Pedig szerintem Namjoon egy csodás ember, mind kívülről, mind belülről.

Okos, talpraesett és helyes fiatalember aki ráadásul ügyesen vezet,jobb leadert nem is kaphatott volna a banda! Aztán már a tehetségét se hagyjuk ki.


Őszintén nem tudom mi a baja néhány embernek vele,bár ízlések és pofonok..

2021. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkinek nincs baja vele, csak van akit jobban szeretnek. Ez nem azt jelenti, hogy Namjoont nem szeretnék. Sokan gondolkodnak sajnos végletekben. Ha valakinek nem ő kedvence, az nem azt jelenti, hogy utálja vagy baja van vele. Egyszerűen nem lehet mindenki kedvenc. És ha már az emberek döntenek, a legtöbbjük első benyomás alapján dönt. Ami jelen esetben a megjelenés. Mondjuk nekem pl Namjoon a kedvencem, pont a tehetsége miatt. Én nem kinézetre nézem őket, mert férfi vagyok.
2021. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!