Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vajon a Thevr meddig fogja...

Vajon a Thevr meddig fogja még folytatni a tevékenységét?

Figyelt kérdés

2021. júl. 9. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Amíg megéri nekik.

Én nagyon szerettem őket, most meg a twitches streamjeivel már nem nézem őket (nem a platformváltás a baj, jól tették, de nincs időm órakát nézni őket).

De addig csinálják, amíg megéri nekik anyagilag és amíg folyton növekszik a nézőik száma. Lesz egyszer egy hasonlóan népszerű videós, aki majd lecseréli őket, mert ez nem nyugdíjjas munkakör :D

2021. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy #1 is írta, amíg megéri nekik. Illetve amíg el bírják egymást viselni és nem esznek valamin össze (sok alkotó csoporttal megtörtént már az idők során), illetve amíg nem találnak hasonlóan jól fizető más egyéb témát/tevékenységet, ami jobban érdekli őket ennél.

A legtöbb YouTuber esetén esetén nagy kérdés, hogy vajon a kezdeti(?) fiatal(os?) tartalmuk meddig tartható. Szükség szerűen a fiatal YouTuberek egy idő után megöregednek - ahogy a követőik is. Nagy kérdés, hogy vajon ők maguk mennyire/hogyan változnak majd az idők során és hogy a közönségük hogyan változik, vagy reagál erre és ha műfajt, témát, profilt váltanak, azt vajon mennyire, hogyan tudják átvinni a közönségükön, vagy mennyire tudják zökkenőmentesen levezényelni a közönség cserét. Ha ugyanannyian/többen jönnek az új témára/stílusra, mint amennyien elpártolnak miatta, akkor akár működhet is, de akár bele is lehet bukni.


Az idő majd eldönti...

2021. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom twtichez van-e hasonló oldal mint a ytn a social blade, de az sokat segíthet, ha csökkennek a számok akkor nyilvánvaló hogy valami újítás kell, vagy lassan lefog épülni az egész.


Szerintem náluk is megfigyelhető az a jelenség mint másoknál, "beáll" ez bizonyos korú nézőközönség, akik helyére nem fognak jönni újjak.

Már csak az a kérdés hogy ők hány évesek, és mennyi idő után unnak rá erre.


Ha tippelnem kéne akkor 70% tizenéves, a többi pedig felnőtt, már csak az élők időzítése miatt is.

2021. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
twitch*
2021. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Amíg szükség van influenszerekre és lesz egy olyan nézőközönségük, akiknek lehet reklámozni, addig működni fognak, a szponzorok keresni fogják őket. Ez az összes többi influenszerre is igaz.

A gaming egy olyan terület, ami leginkább a fiatalabbakat köti le. Később lehet, hogy emiatt elmennek inkább tech bemutatók irányába (a tech tartalmakból idősebben is meg lehet élni, ha van mellé üzleti érzék, pl. HAndras 40 év felett kezdte és már a 2. évtől megél belőle). Vagy felvesznek fiatalokat a céghez, a gaming tartalmak közvetítéséhez.

2021. júl. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként, a többi eddig gyorsan bővülő csatorna is belassult. A covid miatt otthon maradók miatt történt egy lendületesebb nézettség növekedés, de ez átmeneti volt.

Egyre több a nagy csatorna, ezzel a nézők napi videó és stream nézésére szánt ideje és a bevételek is ezek között oszlanak meg.

A videózást is utol fogja érni a telítődő piac átka. Amit túl sokan csinálnak, abból már nem lehet majd rendesen megélni.

Szerintem egy idő után a videózás és streamelés vissza fog minősülni másodállássá, hobbivá és ami pénzt addig össze tudtak gyűjteni a főállású videósok, azt másba kell, hogy fektessék.

2021. júl. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg pénzeli őket a kinderkommandó meg a szponzorok. Ha már nem pénzeli őket senki akkor abba fogják hagyni.
2021. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnálom, hogy Jani kb nincs, eltűnt ott van valahol a háttérben ennyiből át nevezhetnék a csatornát TheVrIstire. Pedig Janit sokkal jobban bírom, szeretem a story játékokat amivel játszik és rendesen végig viszi meg normális, nem úgy mint Isti aki 3 nap alatt végig visz egy 100 órás játékot semmi értelme...
2021. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
#8: elmondta, hogy miért van távol. Nem volt sem ideje, sem helye az elmúlt hónapokban, ahol streamelni tudott volna.
2021. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Már mint az új helyre gondolsz amit most csináltak meg az új irodára amit be is mutattak? Ja hát tényleg "nincs hely" akkor minek költenek ennyi gépes cuccra...
2021. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!