Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lily James vagy Jenna Coleman...

Lily James vagy Jenna Coleman a szebb angol színésznő?

Figyelt kérdés

Kérlek ne kövezzetek meg, nem a szokásos troll vagyok aki itt a kategóriában unalomból spammol. Egy projekthez kéne kiválogatnom a 10 legszebb brit színésznőt. 9 már megvan, a 10. helyre ezt a két hölgyet találtam, de nem tudom eldöntetni melyikük a csinosabb, és így melyikük férjen be a 10-es listába. Mit gondoltok?

Ha nem ismeritek őket, segítségül néhány fotó: [link]

[link]



2021. júl. 14. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Lily James, amúgy elég lett volna egy szavazást kiírni.
2021. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Lily James
2021. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Persze hogy nem az vagy, háynszor is kezdödött már ezzel?
2021. júl. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1-2 köszönöm a válaszotokat, akkor LJ lesz a bizonyos 10. Vártam még hátha érkeznek más vélemények, de csak egy troll jött (őt jelentettem), szóval megvolnánk. :D
2021. júl. 15. 23:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Jelentetted magad? Ügyes vagy, csak nehogy ismét kellemetlen meglepi érjen mint mikor pár hete az akkori legaktívabb profilod tiltották ki.
2021. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Neked vélhetően üldözési mániád van, ami elég nagy baj, de ettől függetlenül ha normálisan nem tudsz válaszolni egy kérdésre (ami az első két válaszolónak azért sikerült) akkor álljál tovább, nem kötelező itt kötözködnöd. Az hogy mit hiszel vagy képzelsz a te dolgod, biztosíthatlak közöd jelen esetben nincs a valósághoz, és nem fogom az időmet arra pocsékolni hogy ezt bizonygassam neked. Ha nem hiszed el hogy nem vagyok azonos a téged irritáló emberrel (aki nem mellesleg pont ezért engem is zavar, mert miatta nekem és másoknak se lehet kiírni ilyen kérdéseket anélkül hogy ezeket a hergelő kommenteket ne kapnánk alá), az a te egyéni dolgod.
2021. júl. 16. 00:08
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert még nem ismernek. De ettől független sokan már igen, szóval nem kell itt játszani magad, elégszer leírtam már, és más is, hogy mit művelsz pontosan.
2021. júl. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Jenna Coleman szebb szerintem
2022. jan. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lily James
2022. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Lily James
2022. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!