Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Solti Berni mit dolgozik?

Solti Berni mit dolgozik?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Süt a kedvesség a kulcsszavaidból, gondolom ez a kérdés is megy majd a süllyesztőbe a Holényi, Halmosi, Latosca kérdések közé.
2021. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A Berni pásztorkutya kulcsszót a gyakori tette be véletlenül, a celeb azért, mert összejött Ádámmal, úgy lett híres, előtte nem hallottam róla. Az influencer meg az állandó reklámozás miatt. Szóval lehet, hogy törlődik a kérdés, csak érdekelt, hogy az instagramon a különféle termékek reklámozáson kívül mit csinál a hölgy.
2021. júl. 17. 10:33
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Ne haragudj, azt hittem szándékos a kutyázás. Mostanában tele van az oldal ilyen burkolt vagy nyíltan támadó, lejárató kérdésekkel, amik mind 1-1 "influencer" ellen hergelnek.
2021. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tudom. Láttam pár kérdést.

A "kamu designer cuccokkal flexel" az egyik problémájuk a válaszolóknak mindig mindenkivel... 😂

2021. júl. 17. 11:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben az RTL-nél dolgozott a nyerő páros után valami kreatív szerű munkát, a love island-ben is dolgozott. Nem tudom, még az RTL-nél van-e keveset oszt meg mosanában, az meg vagy szponzorált vagy a kutyája.
2021. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tényleg, el is felejtettem, hogy egy időben ilyen love islandes dolgokat is tett ki, hogy ott dolgozik, nem tudom mennyi időt lesznek külön, stbstb...

Igen, ezért tettem fel a kérdést, mert kb csak a szponzorált dolgokat látom.

2021. júl. 17. 14:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, miért van úgy eltűnve még mindig. Privátra van állítva, csak akkor jön elő, ha reklámozni kell. Meg hónapokkal ezelőtt írta, hogy valami baj van. Aki aktívan követi, nem tudja esetleg, mi történt?
2021. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ezt én sem értem.

Jó kérdés, nem lehet, hogy gyerek témával kapcsolatos?

A lombikprogramról is volt (vagy még van) highlightja instán, és már régóta szeretne gyereket.

2021. júl. 20. 15:08
 9/11 anonim válasza:

Én az idei Survivor stáblistáján is láttam kiírva a nevét mint casting director.

Beszélt is róla az instáján, hogy az RTLnek dolgozik. Kétlem, hogy “főállású influencer” lenne, mert már reklámból is sokkal kevesebbet rak ki ha észrevettétek.

2021. okt. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt nem tudtam.
2021. okt. 24. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!