Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyire követitek a bulvárt?

Mennyire követitek a bulvárt?

Figyelt kérdés

Mennyire vagytok képben pl a 2000-2021 közötti színészek, zenészek, egyéb celebek neveivel stb?

Délután belecsöppentem egy beszélgetésbe, jó igaz 3 csaj volt, de annyi volt a lényeg, hogy kb az elhangzott nevek 90%-át sehova se tudtam tenni. Max ha elhangzott egy film címe is mellé akkor nagyjából be tudtam tájolni, hogy aha akkor az lehet, de úgy overall tényleg alig tudtam bármit róluk.


Most csak én vagyok az átlagon alul képben ezekkel a dolgokkal kapcsolatban, vagy ők hárman vannak az átlagnál jobban képben?



2021. júl. 18. 23:50
 1/3 anonim válasza:
100%

Azok valószínűleg jobban követik, akik TV-t néznek kikapcsolódásnak.

Nem vagyok közöttük. Nincs bajom a TV-vel, de pénzt nem adénék érte.

Van jobb elfoglaltság.


Úgy néz ki ennek a pszichológiai háttere, hogy az emberek egy család szerűséget építenek maguk köré a celebritásokból. A nagybátjuk vagy xy helyett pl. Berki Krisztiánon rágódnak és közben mindenfélét reklámoznak nekik. Annyi előnye van neki, hogy tudnak egymással beszélgetni ezekről, összeköti őket. De a legtöbb ilyen balhé megrendezett, mint a Mónika Show.

2021. júl. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten képben vagyok, de a legtöbb ilyen személyiséget nem ismerem.
2021. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, miről van szó. A filmekkel, azok színészeivel (pláne a jó csajokkal) eléggé képben vagyok, a nevesebb zenészeket is ismerem, meg az élsportolók jelentős részét a legtöbb sportágban.

Viszont az ilyen manapság divatos celebekkel, youtube videósokkal, influenszerekkel meg hasonló ostobaságokkal egyáltalán nem vagyok képben, és nem is akarok, számomra ezek nem sztárok.

2021. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!