Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zimány Lindának miért nem...

Zimány Lindának miért nem teszi már fel valamelyik riporter azt a kérdést, hogy honnan van az a mérhetetlen mennyiségű luxusterméke?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok ezek áraival, kizárt hogy neki havi több milliója lenne ilyen ruhadarabokra. Múltkor rákerestem a Balmain zakóra (amiből több darabja is van), kb.500.000 Ft-ba kerül. Elhiszem én hogy celeb, meg influenszer no meg ügyvéd, de ezekhez kb.egy nyugati fizetés sem elég.

Tudom, mi közöm hozzá, de eléggé bicskanyitogató ez az életstílus és még az arcunkba is tolja.



2021. júl. 19. 08:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
De miért bicska nyitogato? Minden gazdag emberre kinyílik a bicskad? Ne nézd akkor! Az utcán is vannak 30 milliós autók, mégse bicska nyitogato számomra. Szép is lenne.. Ahelyett hogy mások anyagi helyzeten rugózol, inkább próbáld meg a saját helyzetedből a legjobbat kihozni. Ez az élet része és ha nem tudod kezelni, az csak a te problémád. Ő ugyanúgy a fél millás ruhájában fog virítani. Téged meg szépen megüt a guta. Ne nyomoritsd meg magad.
2021. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Tudod csak sok ember 30 milliós autója mögött sok munka van és hivatás.
2021. júl. 19. 09:13
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Vagy nem. Van ez is az is. Az élet nem tündérmese, ahol a jó győz a rossz meg pokolra jut.
2021. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Te is tudod, én is tudom, honnan van erre pénze. Ha fel is tenné valaki a kérdést neki, feláhoborodna, és oda az interjú. Egyébként a Dzsudzsitól is lehúzott egy 50 millát a rossz nyelvek szerint búcsúajándékként. Engem nem zavar, elég szomorú látni, hogy a sok kokótól és plasztikai műtéttől nincs kb porc az orrában. Kell neki a Balmain zakó, Zarában nem lehet felcsípni a magyarországi "elitet" egy karikára.
2021. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%

Egyrészt ne felejtsd el, hogy rengeteg szponzor terméket kap, ahol látod, hogy be van jelölve a képen a márka fiókja, az pr cucc.

Másrészt, jogdíjak, ha megjelenik egy újságban, tv műsorban pl, azért fizetnek, és nem keveset. Van olyan magyar tévés aki adasonként kap egy misit, pedig nem nagy ember, vagy hát kisebb a hírneve mint a csajnak, és minden reggel ott csücsül pl a kanapén.


Nekem miatta nem nyílik bicska a zsebemben, csodálkozom miért nem Berkivel írtad ki a kérdést, az érdekesebb lenne, neki honnan van 😃

2021. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Megdolgozozz érte,jó "keményen".
2021. júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Erről a kérdésről ez a vicc ugrott be. Régi, de igaz!


Öreg nyugdíjas megáll a Trabanttal a pirosnál. Mellette egy piros Ferrariban egy húszéves szőke bombázó. Az öreg megszólítja:

-Mondja már meg aranyoskám, hogy lehet az, hogy én 40 évet húztam le Csepelen a vasműben és csak egy rossz Trabantom van, magának meg ilyen fiatalon Ferrarija?

-Orális szex tata!

-Orális szex? Az a szopás?

-Nem tata, a 40 év Csepel, az a szopás...

2021. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus golddigger. Luxusprostiként is melózott ott meg 1000 euro az órabér.
2021. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
Anyukája mit szólhatott?
2021. júl. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Anyukaja pont nem lenyeg mit szolt, Linda hozzaszokott...mivel egesz eleteben csak b@sztatta mennyire nem szep.

Mondjuk meg lehet nezni az anyukat, az nem a szepsegerol volt hires sosem...es gondolom irigy volt a sajat lanyara, azert genyozott vele. Szerintem ezert is valt azza ami ma. Luxusprostitualt, orokke elegedetlen onmagaval.

Nekem mar-mar Kalman Szilvi jut rola eszembe, egy fokkal elegansabban, mivel nem tunik olyan alpari nonek es talan annyira nem kell a le h 💩t is egyen cserebe (szo szerint)...bar ki tudja 🤣

2021. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!