Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A BTS egyes tagjainak tényleg...

A BTS egyes tagjainak tényleg ilyen magas az IQ-ja?

Figyelt kérdés

Namjoon - 148

Jimin - 128

Jungkook - 128

Jin - 107


Elvileg valamilyen BTS-es filmben volt erről szó és onnan vannak ezek az eredmények.



2021. júl. 20. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2021. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%

ugye tudod hogy más fajta rendszert használnak! sőt minden ország szinte...

":DDD

148 ha a világot nézzünk akkor nagyon magas azaz einstein-i magas!

ami nevetséges mert az idolok nem a magas iq-ról híresek

100 a mindenkori alap!

90 az már buta

80 az eléggé ostoba

70 és az alatt meg már szellemi sérült ténylegesen!

110 okos

120 nagyon okos

130 és a felett a zseni! (128-is)

ez a 148-as iq nagyon büdös... lehet jó tanuló lehet beszélni 2 nyelvet... (anyám 3-at folyékonyan apám 2-őt folyékonyan és szintén 3-at de nem folyékonyan azért...)

villamos mérnök suli nem rossz de a sulija is koreában volt ami azért nem egy harvard nem egy oxford nem is stanford és a többi ténylegesen "zseni képzők" (meg azért koreai tanulás szorgalom nem mindegy az sem hogy ők 0-24-ben tanulnak mindenki más meg szórakozik és él is...)

a 128-is kissé szagos...


egy okosabb személy is meg van 110-nél!

a mindenkori átlag 100!!!

jin iq-ja áll a legközelebb a valósághoz! a többinek is ennyi lehet nem több


az meg már szánalom hogy ma már az iq teszthez hozzá teszik az eq-ut de akár még a fizikai intelligenciát is!!!

2021. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

148 iq tudod minél van?

aki filozófiáról szeret beszélgetni meg vágyódik a kultúr dolgokhoz!

nem pedig akik 0-24-ben azt szajkozzák hogy szeretik a fanokat meg a többi... ez sajnos így van akinél magasabb az iq az olyan dolgokkal is foglalkozik és olyan dolgok is érdeklik (nem csak azok) de a személyiségén meg látszana de még akkor csak megemlítené mert hát weverse... huu olvastam egy nagyon jó tudományos könyvet és vagy filozófiait de ehelyett pop filmeket és más pop zenéit ajánlanak... (tudjátok amikor meg osztják az életük egy részét és bizony szoknak ajánlani dolgokat vagy megmutatják hogy éppen mit néznek mit hallgatnak stb)


a magas iq nem lesz magas ha egész nap marvel filmeket nézel meg más kpop dalokat hallgatsz! az iq akkor lesz magas ha olyan dolgokkal is foglalkozol amik keményen megerőltetik az agyadat és erősen gyarapítják tartalmas és mély dolgokkal azt a szellemi batyut ":D

2021. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen, igaz. Egyes felmérések szerint Namjoon a felső 1%-ba tartozik. Még régebben utána jártam ezeknek, és ha jól emlékszem Yoonginak és Taehyungnak is 130 körüli, Hobit sajnos nem tudom.
2021. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor van mögötte valóságalap.


#2 A módszertan lehet, hogy más, nem tudom, de az egyes szintek besorolása, amit nagyjából leírtál, már elég régóta ugyanaz a pszichológiában.

2021. júl. 21. 17:38
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

Van mögötte valóság alap? Juj…. Ez fajt komolyan

A módszertan azert is mas és a szintek nagyon nem ugyan azok!

Ott az ilyen 140-150 a tényleges 110…


Az a baj hogy a mindenkori iq az 100

Ha nagyon sok okos ember el a világon akkor is 100 lesz! Ha mindenkinek 130-as iq-val rendelkezik akkor az átlag 100 lesz és aki 140 es az lesz 110-es…


És pszichológia már nem azert de olvastál 1 igazi pszichológiai forrást is valaha vagy csak ilyen klikk híreket neha neha?


Az hogy namjoon benne van a felső 1%-ban ez úgy kamu mint hogy én vagyok 12 diplomás szuper orvos


Őszintén nem hiába az igazán okos embereket a tudomány izgatja és nem a tánc illetve főzés vagy barmi mas…! Akkor hogyan is lehetne felső 1% meg majdnem 150-es tényleges iq miközben egy idol akik nem az eszükről híresek hanem a szolga lelkusegukrol (a köz tudatban így íródtak be)

2021. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Az iQ szintnek nincs köze az érdeklődési körökhöz. Attól még mert egy okos és értelmes ember ugyanúgy érdekelheti a zene, nem értem mi a problémád vele. Egyébként honnan veszed, hogy nem érdeklik a tudományok? Mert úgy tudom, hogy igenis érdeklődik ezek iránt, viszont a zenével akar foglalkozni. Bajod van vele, hogy a világ másik oldalán egy különleges ember nem pl orvos lett, hanem rapper?
2021. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez az okostojás mindenhol ott van? Mármint a #2-es,#3-as válaszoló.. literálisan mindenhol a hülyeséget írkálja, csak nem veszi észre 😬
2021. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8. Én is észre vettem, hogy minden kpop-os kérdés alatt van legalább 1 személy aki csak okoskodni tud és írni a marhaságokat, de nem biztos, hogy ugyanaz a személy műveli ezeket. :D
2021. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanaz a személy, mármint az írásából totál ez jön le.
2021. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!